הילדים גנבו, השוטרים תרמו למשפחה

שוטרי תחנת בית שאן החליטו לסייע לשני ילדים בגילאי 10 ו-12, שנתפסו גונבים כסף מבית עסק על רקע מצוקה כלכלית. לקראת החג אספו השוטרים חבילות מזון והעבירו אותם לבית המשפחה, ואם גם זה לא מספיק - הם אספו כסף שיועבר להורים הנמצאים בקשיים

שוטרים לעזרת גנבים. אילוסטרציה (רויטרס)

מחמם את הלב: שני אחים בגילאי 10 ו-12 המתגוררים בבית שאן, נתפסו על ידי המשטרה לאחר שפרצו וגנבו שקלים מבית עסק בעיר. שוטרי התחנה, שהבינו כי משפחתם נמצאת במצוקה כלכלית, התגייסו והעבירו להם מזון וכסף לקראת החג.

הפרשה החלה כשחנות בבית שאן נפרצה ונגנב מקופתה סכום של 5,000 שקלים. המשטרה הצליחה לאתר שני ילדים כחשודים במעשה, תלמידי כיתות ד' ו-ו' בבית ספר יסודי בעיר. בחקירתם גילו הילדים כי ביצעו את המעשה כדי לעזור למשפחתם, המתמודדת בימים אלו עם קשיים כלכליים.

לבם של שוטרי התחנה נכמר על הילדים, ובתום החקירה הם לקחו את הגנבים הצעירים לארוחת צהריים משותפת. בנוסף הוחלט כי התיק בעניינם יטופל יחד עם שירותי הרווחה בעיר, במטרה לסייע להם ולמשפחתם.

אבל בזאת לא הסתיים הסיוע המשטרתי המיוחד. לקראת הפסח, העבירו מפקד התחנה, סגן-ניצב רן אופיר, ושוטריו חבילות מזון למשפחה לקראת חג הפסח, ואספו גם כסף שיועבר למשפחה כתרומה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת