חיפה: כלב השחית את פני בעליו; מצבו בינוני

תושב חיפה נפצע אמש באורח בינוני לאחר שכלבו מסוג סמוייד תקף אותו והשחית את פניו. הגבר, בשנות ה-60 לחייו, פונה לקבלת טיפול רפואי בביה"ח רמב"ם כשהוא סובל משברים ומחתכים עמוקים בפניו

כלב מסוג סמוייד (רויטרס)

תושב חיפה בן 66 הותקף אמש על ידי כלבו מסוג סמוייד. הכלב השחית את פניו וגרם לו לחתכים ופצעים חמורים. צוות מד"א שהוזעק למקום מצא את האיש מוטל על הרצפה, לאחר שאיבד כמות גדולה של דם. הוא פונה לקבלת טיפול רפואי בבית החולים כשהוא פצוע באורח בינוני.

בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט סיפר עופר יעקב, דובר מד"א כרמל: "אתמול בערב סמוך לשעה 21:00, התקשר למוקד מגן דוד אדום אדם מבוגר בשנות ה-60 לחייו, ומסר שכלבו תקף אותו ונשך אותו בפניו".

"צוות הפרמדיקים שהגיע לדירתו של האיש ברחוב שפירא בשכונת הדר בחיפה, מצא אותו שכוב על הרצפה, עם פצעים וחתכים חמורים על פניו. לאחר שהעניקו לו טיפול ראשוני, הוא פונה לבית החולים רמב"ם בעיר", אמר יעקב.

מבית החולים רמב"ם נמסר לחדשות 2 באינטרנט כי מצבו של הגבר בינוני, וכי הוא מאושפז במחלקה האורתופדית עם שברים בפניו. עוד מסרו ברמב"ם כי "על פי גרסתו של האיש, הכלב נמצא בבעלותו מזה שמונה שנים, ומאז שהיה בן חודש. לא מדובר בפעם הראשונה שבה הוא מותקף על ידי כלבו. על פי גרסתו של המותקף, הכלב מגיב כלפיו באלימות בכל פעם שמתקרב לאוכל שלו. בן ה-66 ציין כי ישמח להעבירו למשפחה אחרת, אך חושש שאשתו לא תסכים להיפרד מהכלב".

מדובר בפעם הרביעית שבה מאושפז אדם בבית החולים רמב"ם על רקע נשיכות כלבים בחודשיים האחרונים..

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת