למשך 16 שעות: שיבושי מים בנתניה בשל עבודות

העירייה הודיעה כי מחר ייתכנו שיבושים באספקת המים לתושבי העיר מ-5:00 בבוקר ועד 21:00 בערב, זאת בשל עבודות חירום של "מקורות". כ-200 אלף התושבים התבקשו "להיערך בהתאם ולהצטייד במלאי מים חליפי"

אילוסטרציה (shutterstock)

עקב ביצוע עבודות חירום של חברת "מקורות" בקו אספקת מים ראשי לעיר נתניה, הודיעה העירייה כי ייתכנו שיבושים באספקת המים לתושבי העיר למשך 16 שעות - מ-5:00 בבוקר ועד 21:00 בערב מחר (שני).

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בהודעה לתושבים התבקשו האחרונים "להיערך בהתאם ולהצטייד במלאי מים חליפי". יחד עם זאת, נמסר כי "תאגיד 'מי נתניה' יסייע ככל שניתן באספקת המים לתושבים".

יבגני, תושב נתניה, סיפר בשיחה עם חדשות 2 Online: "לא ידעתי שיש שביתה. גיליתי את זה רק הערב ב-21:00. אני יודע שהעירייה שלחה הודעות אבל אלינו לא הגיעו. בדרך כלל, כשיש הפסקת חשמל אז יש הודעה בכניסה לבניין או ברחוב, אז למה לא לשים כשיש הפסקת מים? יש לנו עוד כמה בקבוקי מים ונקווה שזה יספיק לנו למחר".

רות, גם היא תושבת העיר ואם לשני ילדים הביעה דאגה: "מילא אנחנו, האנשים המבוגרים, אבל צריך לוודא שלילדים במוסדות החינוך ברחבי העיר לא יחסרו מים".

דוברת העירייה הבהירה כי "בשבועות האחרונים העירייה התריעה ושלחה הודעות לתושבים שבהן קראה להם להיערך לשיבושים בזרם המים ולהצטייד מבעוד מועד במים". היא הדגישה כי הודעות דומות הועברו גם למוסדות החינוך בעיר.