שיפור במצב הנער שאמו נרצחה בנשר

במחלקת הטראומה בבית החולים רמב"ם בחיפה שוכב מאז אתמול שלו בן-לולו, שנפגע קשה אתמול מירי של אביו החורג. "הוא חזר לנשום בכוחות עצמו", סיפר מנהל המחלקה בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט, "מקווים שימשיך בתהליך ההחלמה המהיר"

יממה לאחר שאביו החורג רצח את אמו והתאבד, חל שיפור משמעותי במצבו של הנער שלו בן-לולו מנשר. "ניתקנו אותו ממכשירי ההנשמה לאחר שהוא שב להכרה והחל לנשום לבדו", סיפר ד"ר האני בחוס, מנהל יחידת הטראומה בבית החולים רמב"ם בחיפה.

"כעת לא נשקפת סכנה לחייו", הוסיף ד"ר בחוס, "אנו מקווים שהוא ימשיך בכיוון החיובי שהחל בו בדרך להחלמה מהירה מאוד". בבית החולים רמב"ם סיפרו כי לצדו של שלו נמצאים כל העת חברים ובני משפחה שמלווים אותו ותורמים במידה גדולה להתאוששותו.

אתמול פתח אביו החורג של הנער באש, רצח את אמו בת שבע והתאבד. בני משפחתה של האישה שגרים בבית הסמוך קיבלו את הירי בתדהמה גדולה. "הבן שלי התקשר אלי ואמר לי שהוא ירה באחותי ובבן שלה", סיפר אחיה של האישה. "הגעתי לכאן ומצאתי אמבולנסים וניידות, הבן שלה היה אצלי בדירה עם פצעי ירי ופינו אותו מאצלי לבית החולים".

"הוא לא היה במצב לדבר או להסביר מה קרה שם", הוסיף אחיה של האישה וציין לא היו שום סימנים מוקדמים לירי. "הוא (בעלה) בן אדם לא אלים שעבד בשירות בתי הסוהר, אני לא יודע מה קרה. אלימות לא הייתה בבית הזה". לדבריו, לבני הזוג לא היו בעיות כלכליות, "שניהם עובדים, יש להם להם בית משלהם, זה כנראה טירוף של רגע, לא יודע מה קרה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת