עופר לוי: "המוזיקה המזרחית כיום לא ברמה"

הוא היה אחד הכוכבים הגדולים במוזיקה המזרחית בשנות ה-90'. מאז עופר לוי הספיק לחזור בתשובה, בשאלה ושוב בתשובה, להתחתן וגם להתגרש כמה פעמים. כעת הוא חוזר עם אלבום חדש ומאמין שלמרות הפריחה, הזמר המזרחי בארץ הידרדר. "קובי פרץ ומשה פרץ צריכים לשלם לי 200 אלף דולר שאזכיר את שמם", הוא אומר בראיון מיוחד

קול חדש מהעבר: הזמר עופר לוי, מי שכונה בעבר "המלך", מוציא אלבום חדש עליו עבד בשש השנים האחרונות - והוא בטוח שיגיע שוב לגדולות.

"המלך" שחזר בתשובה, בשאלה ושוב בתשובה, השקיע 400 אלף שקלים מכיסו באלבום "בדרך שבחרתי" ומסביר: "זה אלבום שאמני ישראל יקשיבו לו 20 שנה, וילמדו אותו רק בעוד 40 שנה".

לפני שני עשורים, הרבה לפני שהמוזיקה המזרחית הפכה למיינסטרים, לוי היה אחד הזמרים הבולטים בז'אנר. כעת, למרות הפריחה של הז'אנר, הוא חושב שהמוזיקה המזרחית בארץ דווקא הידרדרה, ושם עצמו שוב בראש הפירמידה.

"המוסיקה שלי מתקדמת, מעבר אליי המוזיקה לא ברמה", אמר לוי ולא שכח להוסיף את דעתו על הזמרים הצעירים: "קובי פרץ ומשה פרץ צריכים לשלם לי כל אחד 200 אלף דולר בכדי שאזכיר את שמם, כי העלתי אותם לנישה שלי".

ואם בכספים עסקינן, לוי מסכם את הראיון ומספר כמה לדעתו צריך לשלם על כרטיס להופעה שלו. "אם היה אחד ששר כמוני, באמת באמת כמוני, הייתי קונה כרטיס ב-2,000 דולר, מתיישב בשורה הראשונה ומבקש לשבת רק ליד מוזיקאים שלא מדברים, אסור לדבר שאני שר, להקשיב וללמוד". בקרוב בהיכל התרבות.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק