טייגר וודס - כפי שלא ראיתם מעולם

בית המשפט הבריטי אוסר לפרסם את תמונות העירום הפרועות של כוכב הגולף וכל מה שניתן לפרסם הן תמונות כמו זו שתתפרסם בשער של המגזין ווניטי פייר ב-12 בינואר. שם טוענים שהתמונה הזו ועוד תמונות של טייגר בסדרת אימונים חושפות את אלוף הגולף כפי שלא נחשף מעולם

טייגר וודס - התמונה האמיתית (ווניטי פייר)

חשוף חזה ומרים משקולות ברזל - קבלו את הצד הנסתר של טייגר וודס. אלוף מגרשי הגולף מנסה לתפוס מרחק מתשומת הלב העולמית אחרי שהעולם כולו למד על מערכות היחסים שניהל בסתר עם לא פחות מ-18 נשים. אבל מגזין הבידור "ונטי פייר" יציג לעולם את דמותו של טייגר וודס - פרוע, שרירי, כפי שכנראה ראו אותו נשותיו הסודיות.

הדבר היחיד שעצר את פרסומי התמונות בהן טייגר מתערטל הוא בית המשפט הבריטי, שהוציא צו האוסר על התקשורת הבריטית לפרסם תמונות עירום של כוכב הגולף. בשלב זה כל מה שניתן לפרסם הן תמונות כמו זו שתתפרסם בשער של המגזין ב-12 בינואר, שם טוענים שהתמונה הזו ועוד תמונות של טייגר בסדרת אימונים חושפות את וודס, כפי שהוא לא נחשף מעולם.

איפה מתחבא ה"טייגר"

התמונות אינן חדשות, הן צולמו על ידי איימי ליבוביץ' בינואר 2006 , זמן רב לפני שצידו האפל של וודס נחשף. אבל לדעת עורכי המגזין, עכשיו התמונות האלה נראות רלוונטיות יותר מאי פעם. הדיילי מירור מדגיש שלא ברור מדוע הצלמת ליבוביץ' לא פרסמה את התמונות עד היום.

האם וודס יראה את התמונות? ספק - איש לא יודע מה בדיוק וודס עושה בימים אלה או להיכן הוא נמלט. על פי אתר הבידור TMZ וודס ברח לביתו של חבר אי שם במערב אפריקה, אבל אין לידיעה אישור משום מקור אחר.