הסבתא של שקע ותקע לא מפסיקה לזוז

דווידה קרול - או בשמה המוכר יותר "הסבתא של שקע ותקע" - ממשיכה ליצור, להמחיז ולהצחיק גם בגיל 92. הפעם היא מעלה הצגה בשיתוף עם חבריה הקשישים מהדיור המוגן בו הם מבלים יחדיו. ההצגה מעבירה ביקורת סאטירית על יחסה של החברה לבני גיל הזהב. "אני שחקנית, ואוהבת כל מה שקשור למשחק", אומרת קרול בראיון מיוחד

רובנו מכירים אותה בתור הסבתא של "שקע ותקע" מהפרסומת של חברת החשמל. אבל דווידה קרול, מי ששיחקה בעבר גם את דמותה של סבתא חיה בסרט "מבצע סבתא", לא זונחת את קריירת המשחק - גם בגיל 92. בימים אלה עולה מחזה חדש בכיכובה ובהשתתפות דיירי הדיור המוגן ברמת אביב, בו היא מבלה את מרבית זמנה.

"אני בדרך כלל שחקנית ואני אוהבת כל מה שקשור במשחק", מספרת קרול בראיון לסיון רהב-מאיר, "לכן כשבאתי לדיור המוגן ברמת אביב רציתי לתרום, והיה כדאי לתרום להם מכיוון שאני מרגישה שם נהדר, זה הבית השני שלי".

"סבתא חיה" סיפרה כי זו ההצגה השלישית בה משחקים שחקנים מבית האבות. "ההצגה הראשונה הייתה הצגת פורים, בהצגה השנייה צחקנו על עצמנו, החברים בדיור המוגן ובהצגה הזו צוחקים על היחס שנותנים לנו ופה צוחקים על יחסה של החברה לקשישים". בסיום הראיון אמרה קרול בחיוך כי כאשר שאלו אותה איזה גיל היא מעדיפה, היא אמרה ש"גיל הזהב הוא גיל זהב אמיתי".