הורשע גבר שזרק את כלבה של זוגתו מהחלון - וגרם למותו

תושב רמת גן הורשע כי במהלך ויכוח עם בת זוגו זרק את כלבם המשותף ממרפסת הקומה השנייה בדירתם וגרם למותו. בנוסף הרשיע בית המשפט את הגבר בתקיפת זוגתו ובגרימת חבלות - לאחר שחתך את בגדיה בסכין בהתקף זעם

השליך את הכלב בהתקף זעם. ארכיון (חדשות 2)

בית משפט השלום בתל אביב הרשיע הבוקר את תושב רמת גן בן 51 בתקיפת בת זוגו ובהריגת כלבם המשותף. מהכרעת הדין במשפט עולה כי בעקבות ויכוח סביב ניקיון צרכיו של הכלב, התעצבן הנאשם והשליך את הכלב ממרפסת הקומה השנייה בביתם.

הגבר התגורר יחד עם בת זוגו וארבעת כלביה מהגזע הנדיר סיניקרה. במהלך חודש ינואר באותה השנה פרץ ויכוח בין השניים, במהלכו פוזנר החל לתקוף את חברתו ודחף אותה ממדרגות הבניין בו הם גרים. בעקבות האירוע סבלה האישה מחבלות בראשה ובידה.

כחודש לאחר מכן, שבו בני הזוג מטיול בשוק הפשפשים ביפו וגילו כי הכלבים עשו את צרכיהם במרפסת הדירה. השניים החלו לריב בנוגע לניקיון המרפסת, שבמהלכו הניף פוזנר את אחד הכלבים באוויר והשליך אותו מהמרפסת אל הרחוב.

הודה והביע צער בעקבות המעשה

בעקבות הנפילה נשברו חוליות בגבו של הכלב והווטרינר העירוני נאלץ להרדימו כדי לגאול אותו מייסוריו. מיד לאחר האירוע הכחיש פוזנר את המעשה וטען כי הכלב קפץ לבדו מהקומה השנייה, אך לאחר שנעצר הוא שינה את גרסתו, הודה במעשה והביע צער על מותו של הכלב.

בנוסף, העידה בת זוגתו של פוזנר, כי הוא סבל מהתפרצויות זעם וכי חתך בסכין את בגדיה בשעה שלא היתה בדירה. השופטת דורית רייך-שפירא הרשיעה את פוזנר בהריגת הכלב, תקיפת בת זוגו וגרימת נזק לרכושה. בהכרעת הדין ציינה הוכח מעל כל ספק סביר שנאשם אכן ביצע את המעשים המיוחסים לו, וכי הוא עומד מאחורי הריגת הכלב. 

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק