כתב אישום חמור נגד הקצין ממודיעין: מעשים מגונים ב-3 נערות

מעשים מגונים, מעשה מגונה בפומבי, פגיעה בפרטיות ופרסום חומרי תועבה - אלו הם סעיפי האישום החמורים המיוחסים ל"קצין הפדופיל", צעיר בן 21 ממודיעין, בגין מעשים שבוצעו ב-3 נערות שונות. פרקליטו: "המשטרה לא מצליחה להוכיח את כל העבירות"

בבית המשפט השלום ברמלה הוגש היום כתב אישום חמור נגד מ' (21), "הקצין הפדופיל" ממודיעין בגין מעשים מגונים, מעשה מגונה בפומבי, פגיעה בפרטיות ופרסום חומרי תועבה שבהם דמותם של קטינים. הקצין נאשם בארבעה אישומים שונים, בגין מעשים שביצע לכאורה בשלוש בנות שונות.

ראשית נאשם הקצין בהחזקת מאות תמונות וסרטים פורנוגרפיים של קטינים. "הנאשם הוריד למחשבו באמצעות תוכנה לשיתוף קבצים 27 תמונות פורנוגרפיות של קטינות וקטינים בעירום מלא ובעירום חלקי", נכתב בכתב האישום. "זאת ועוד, הוריד הנאשם למחשבו 12 סרטים פורנוגרפיים של קטינים המקיימים יחסי מין עם בגירים".

בשלושת האישומים הנוספים, מיוחסים לנאשם מעשים מגונים, חלקם בפומבי, כלפי שלוש נערות. צעירה אחת הותקפה, על פי כתב האישום, על ידי הנאשם בשלוש הזדמנויות שונות בשבוע אחד. באחד המקרים, כפי שמפורט בכתב האישום, "עבר הנאשם בסמוך למתלוננת, הפנה מבטו לעברה ופתח את מכנסיו".

גם בפניהן של שתי נערות נוספות הציג הנאשם את איבר מינו, ואף נגע בישבנן ובחזה של אחת מהן. בשני המקרים הוא נאשם בביצוע מעשה מגונה תוך שימוש בכוח ומעשה מגונה בלא הסכמת המתלוננת.

"המשטרה לא הצליחה להוכיח את כל העבירות"

עם זאת, פרקליטו של הקצין החשוד סבור כי כתב האישום לא חמור כפי שמצטייר. "כתב האישום שהוגש מצביע על כך שהמשטרה לא הצליחה להוכיח את כל העבירות שניסתה להדביק לו", אמר היום עו"ד גיורא זילברשטיין, המייצג את הנאשם. "היו מספר מסדרי זיהוי שנכשלו. בהתחלה הם דיברו על 12 מתלוננות שונות באזור מודיעין, וכתב האישום הדל מצביע על כל שהם לא הצליחו לגבש את התביעה שרצו".

בחודש שעבר שיחזרה אחת הנערות שהותקפה על ידי הקצין את שאירע. "ראיתי מישהו הולך מאחורי. הוא עקף אותי, הלך טיפה יותר מהר....פתאום עצר, ניגש אליי, שאל אותי 'מה השעה?'. אמרתי לו: 'אין לי שעון', ואז הוא שאל אם אפשר לראות לי את החזה?" - שיחזרה הנערה בת ה-18 מרמלה, שעדותה היא שהובילה למעצרו של הקצין.

בני משפחתו של הנאשם דוחים את העבירות המיוחסות לו וטועים כי מדובר בעלילת שווא. "הכל שקר והכל עלילה", אמר בחודש שעבר אביו של הקצין. "הוא ילד נבון, ילד מצטיין, ילד לתפארת".

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק