מלך הלילה של ת"א הולך לכלא

רוני גלילי, אחת הדמויות הבולטות בחיי הלילה של ת"א, יבלה בקרוב בין כתלי הכלא. ביהמ"ש גזר 11 שנות מאסר בפועל על גלילי, שניהל מועדוני סאדו-מאזו, בגין אונס וביצוע מעשי סדום בשתי נשים. "מדובר בעבריין סדרתי שמאסרים וענישה קודמת לא הרתיעו אותו", כתבו השופטים

בית המשפט המחוזי בתל אביב גזר היום את עונשו של רוני גלילי, שנחשב לאחד ממלכי חיי הלילה של ת"א ובעל מועדון לחילופי זוגות וסאדו-מאזו, ושלח אותו ל-11 שנים מאחורי סורג ובריח. בנוסף הטיל בית המשפט על גלילי שלוש שנות מאסר על תנאי ופיצוי בסך 25 אלף שקלים כל אחת מהמתלוננות.

בהחלטתו, ציין הרכב השופטים כי מדובר בעבריין מין סדרתי, "שמאסרים וענישה קודמת לא הרתיעו אותו ולא גרמו לו לחדול ממעשיו. גיליון ההרשעות שלו כולל תשע הרשעות קודמות. חלקן בעבירות מין: בעילת ילדה ומעשה סדום בכח, וכן במגוון תחומים נוספים: איום בנזק גופני, משיכת שיק ללא כיסוי, תקיפה סתם", שבוצעו מספר פעמים.

בנוסף, ציינו השופטים כי "הענישה צריכה לבטא הן את שאט הנפש ביחס לכל אחד מהאירועים בפני עצמו, הן את היבט הגמול, ובעיקר את הצורך הממשי להגן על הציבור מפני מסוכנותו של הנאשם, שמבצע עבירות מין חוזרות ונשנות".

גלילי הורשע לפני כחודשיים בשני אישומים של אונס, ביצוע מעשה סדום ומעשים מגונים בשתי נשים שונות. באישום הראשון הורשע פה אחד על ידי שלושת השופטים שרה דותן, יהודית שיצר ושאול שוחט. באישום השני, בו נטען שגלילי אנס וביצע מעשה סדום בצעירה שהכיר באינטרנט, הורשע הנאשם, אך לא פה אחד, מאחר שהשופט שוחט סבר שגלילי אינו אשם בסעיף זה.

תקף את הנשים במועדון שלו 

בית המשפט החליט להרשיע את גלילי למרות הבעייתיות בתיק, שהיה קשה להוכחה מאחר ולא היו עדי ראייה. מלבד המתלוננות - אין איש שחזה במעשים ויכול להעיד על כך. יצויין כי גלילי הורשע כבר בשנת 2000 באונס דומה למדי, שבגינו הוא ריצה חמש שנות מאסר וחצי.

על פי כתב האישום, פגש גלילי בן ה-52, מנהלם של מועדוני "הלופט" ו"נו-לימיט" - מועדון סאדו-מאזו בתל אביב, את אחת המתלוננות במסגרת עבודתו, ועם השנייה יצר קשר ברשת חברתית באינטרנט. גלילי, שנידון כבר לפני כעשור למאסר של חמש שנים וחצי בגין עבירות מין, הזמין את השתיים לפגישות "מקצועיות", אותן ניצל כדי לתקוף אותן ולבצע בהן את זממו. 

בכתב האישום נטען כי בנובמבר 2008 התקשר גלילי למתלוננת הראשונה לצורך הצעת עבודה והזמין אותה לארוחת צהריים. כאשר הגיעו השניים למועדון ה"נו-לימיט", נעל גלילי את הדלת, התנפל על המתלוננת ואנס אותה למרות תחנוניה, כשהוא אומר לה שהוא רוצה שהיא תעשה לו ילד.

חודשיים קודם לכן נפגש גלילי עם המתלוננת הנוספת, אותה הכיר דרך התכתבות באתר האינטרנט "קפה דה-מרקר". על פי כתב האישום גם במקרה הזה נהג גלילי באותו דפוס: בעת שהותם במועדון "הלופט" הוא תקף את האישה, ביצע בה מעשה סדום ולבסוף אנס אותה בכוח.

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות 

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק