טופז ביקש לשפוך חומצה על פניה של שירה מרגלית

פרשת טופז, כתבי האישום: הבדרן הנאשם בהזמנת התקיפות מואשם בהחזקה ושימוש בסמים. במקביל הואשמו היום אופיר סספורטס ורומן אלייב במעורבות בפרשה: "טופז ביקש לאתר אנשים מתאימים כדי לשבור לאבי ניר את הגוף"

כאילו אין לו מספיק צרות גם ככה: דודו טופז הראשון בבידור יואשם בשימוש והחזקה של סמים. סעיף זה יתווסף לכתב האישום הגדוש גם ככה שבו הואשם טופז במספר עבירות שהחמורה שבהם תקיפה חמורה של בכירים בעולם התקשורת.

על פי הסעיף הנוסף שהתווסף הבוקר לטופז, הראשון בבידור נהג לרכוש קוקאין, מספר גרמים בכל פעם. סוחר הסמים של טופז, היה לא אחר מאשר אופיר סספורטס - דמות מפתח בפרשה שרק שהולכת ונחשפת.

טופז ביקש: "לשבור לניר את הגוף"

הבוקר גם הוגש כתב אישום נגד סספורטס. מלבד אספקת סמים לטופז, סספורטס, תושב חדרה כבן 30, נאשם שתיווך בין דודו טופז לבין האחים יאיר ונועם עואמי, החשודים בתקיפה של מנכ"ל קשת אבי ניר.

מכתב האישום נגד סספורט נחשף מהלך הדברים שהביאו לתקיפת אנשי התקשורת הבכירים. בכתב האישום מפורט כיצד פנה טופז לסספורטס וסיפר לו על הכוונה לפגוע באנשי תקשורת. אחר כך פרש טופז את רצונו לפגוע במנכ"ל קשת אבי ניר, וביקש מסספורטס למצוא אנשים מתאימים שתמורת תשלום "ישברו לו את הגוף".

אחר כך מסר טופז את כתובת מגוריו של ניר, והשניים סיכמו כי עבור התקיפה ישלם הראשון בבידור 20 אלף שקלים. ב-24 לנובמבר התקיפה יצאה לפועל. שני תוקפים עם אלות ארבו לניר והשאר כבר היסטוריה: לניר נגרמו חבלות חמורות ושברים בכל חלקי גופו.

עוד עולה מכתב האישום, כי טופז ביקש מסספורטס לתקוף את שירה מרגלית וכפי שפורסם לראשונה בחדשות 2 באינטרנט גם את רענן שקד. טופז ביקש כי התוקפים כי ישפכו חומצה על פניה אך סספורטס סירב.

תיאום גרסאות עם האקסית של טופז

פרט מעניין נוסף שנחשף בכתב האישום הוא ניסיונו של סספורטס ליצור מצג שווא כי טופז הפליל אותו. על פי האישום, סספורטס פנה לידידתו איריס חזן, שהיא גם חברתו לשעבר של טופז וניסה לתאם איתה גירסת חקירה.

סספורטס ביקש כי חזן תשקר בחקירתה ותאמר כי טופז תפס אותה ואותו על חם במהלך קשר אינטימי. כך קיווה סספורטס ולטעון כי הדלפת שמו על ידי טופז הייתה לא יותר ממעשה נקמה מצדו של הראשון בבידור.

על הניסיון הזה מואשם סספורטס בכתב האישום בסעיפים של שיבוש הליכי משפט והדחה בחקירה.

כתב אישום נגד מעורב בתקיפת בועז בן-ציון

כתב אישום נוסף הוגש נגד רומן אלייב, שהסגיר עצמו למשטרה במהלך השבוע שעבר. אלייב נאשם בקשירת קשר לביצוע פשע וניסיון תקיפה בנסיבות מחמירות. אלייב, כמו גם מוחמד יונס הסגיר עצמו אתמול לידי המשטרה נקשרים לתקיפתו של סוכן השחקנים בועז בן-ציון.

כתב האישום מפרט כיצד הגיע אלייב לביתו של בן-ציון "על מנת לתקוף אותו יחד עם אחר". ניסיון התקיפה המפורט בכתב האישום כשל בשל ערנות השכנים שהזעיקו את המשטרה. אתהאירוע בו כן הצליחו תוקפים לפגוע בבן-ציון, לא הצליחה הפרקליטות בשלב זה לחבר לאלייב.

במקביל להגשת כתבי האישום תבקש המשטרה להאריך את מעצרם של ויונס ואיברהים עזאם. בסוף השבוע האחרון נעצר עזאם במחסום צבאי בשטחים לאחר מצוד שביצעה המשטרה בשיתוף השב"כ. עזאם חשוד ביצירת הקשר ובשילוח החשודים בתקיפתו של סוכן השחקנים בועז בן-ציון.

אך למרות המעצרים האחרונים, פרשת טופז רחוקה מלהסתיים ונראה כי ככל שעובר הזמן היא מסתעפת יותר ויותר. רק בשבוע שעבר נעצר משה אוחנה, הנחשב לראש ארגון פשע בשרון, בחשד שתיווך בין טופז לעבריינים שביצעו בפועל את התקיפות.

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?

טופז נעצר - סיקור מיוחד:

תמלילי החקירות של טופז נחשפים

נחשף קשר בין טופז למשפחות הפשע

אחיו של החשוד בתקיפת בן-ציון בראיון לחדשות 2 באינטרנט

קראו את כתב האישום המלא נגד טופז ויתר הנאשמים

צפו באחיו של דודו טופז מתעמת עם כתב חדשות 2

החשוד: ברחתי מאילת כי חששתי מדודו

מיוחד: חתונתם של טופז וחן

גרושתו של טופז דליה: זה לא אנושי

תיעוד מיוחד: כך הופללו תוקפי שירה מרגלית

טופז לכתבתנו: תיזהרי שלא תסתבכי