המשטרה סוגרת חשבון עם האב שרצח את בתו הודיה קדם

ביתו של אלי פימשטיין, מי שרצח את בתו הודיה ב-2002, נמכר באמצעות כונס נכסים. פימשטיין דיווח שביתו נעלמה, למרות שהוא רצח אותה באכזריות וקבר אותה ביער. הכסף ממכירת הבית יועבר ברובו למשטרה, אבל גם לזק"א, לכיסוי הוצאות חיופשים האינטנסיביים אחר הילדה

המשטרה סוגרת חשבון עם רוצח הודיה קדם (חדשות 2)

כך סוגרת חשבון המשטרה עם מי שמתעתע אותה: העיתון ידיעות אחרונות מפרסם הבוקר כי ביתו של אלי פימשטיין, שרצח ב-2002 את בתו הודיה, נמכר באמצעות כונס נכסים. הכספים ממכירת הבית יעוברו למשטרה לכיסוי עלויות החיפושים אחר הילדה.

פימשטיין דיווח אז כי בתו נעלמה מהבית בשכונת קריית יובל בירושלים, והקפיץ את המדינה כולה בחיפושים אחר עקבותיה. במשך שלושה ימים נערכו חיפושים נרחבים של כוחות משטרה, אנשי זק"א ומתנדבים רבים.

אחרי שלושה ימי חיפושים התקבל דיווח שאדם, הדומה בתיאורו לפימשטיין, נראה חופר בור באזור יער המגינים כמה שבועות לפני האירוע. בזכות הדיווח מצאה המשטרה את מקום קבורתה של הודיה. פימשטיין הודה למחרת כי הטביע למוות את בתו באמבטיה.

מיד שנגזר דינו של פימשטיין ביולי 2004, שנשלח למאסר עולם, הגישה המשטרה תביעת נזיקין אזרחית בגין העלויות הגבוהות של חיפושי השווא שערכה. כשנתיים מאוחר יותר שילם פימשטיין כ-1.4 מיליון שקל למשטרה.

לפני כמה שבועות הצליח כונס הנכסים למכור את הבית ביותר ממליון שקלים וחצי. על פי הפרסום, רוב הכסף יועבר למשטרה וחלקו לזק"א.

הווידאופיה: רצח הודיה