לאחר 16 שנים: אב הורשע באונס בתו

במשך שנים ארוכות הדחיקה צעירה בת 31 את המעשים הנוראיים שלטענתה ביצע בה אביה מאז היתה בת 4. לפני כחמש שנים, לאחר שהיתה אצל "קורא עיניים", נזכרה הצעירה שאביה אנס אותה וביצע בה מעשים מגונים מגיל 4 עד 10. היום, 16 שנה אחרי, הוא הורשע במעשים

לאחר 11 שנים: האב הורשע באונס בתו (אילוסטרציה. חדשות 2)

16שנים לאחר שביצע שורה של עבירות מין בבתו הקטנה, הרשיעה היום השופטת ברכה אופיר-תם מבית המשפט המחוזי בתל אביב את תושב באר שבע, בן 55, באונס, מעשי סדום ומעשים מגונים שביצע בבתו כאשר הייתה ילדה.

רק לאחר שנים ארוכות בהן הדחיקה את מעשי האונס שביצע בה אביה בעת שהיתה ילדה, התלוננה הצעירה, כיום בת 31, במשטרה.

הצעירה הגישה את התלונה במשטרה לפני כחמש שנים. על פי הכרעת הדין הנערה נאנסה על ידי אביה פעמים רבות מגיל 4 ועד גיל 10, אך הדחיקה את האירועים שהתרחשו בביתה שבמרכז הארץ. בית המשפט נאלץ היום להכריע בסוגייה יוצאת דופן: האם זיכרונותיה של האישה הם זיכרונות אמת, או שמא "הושתלו במוחה", כלשון סנגוריו של הנאשם, על ידי הפסיכולוגים המטפלים בה.

המחסום שבלם את זיכרונותיה של האישה נפרץ רק לאחר יותר מעשר שנים מהזמן בו התבצעה בה ההתעללות המינית. בהמלצת חברה, הלכה האישה לאדם ה"קורא בעיניים" ולטענתה הצליח לזהות כי בנפשה התחוללה סערה שנבעה ממעשים שהתבצעו בה בעברה.

ה"קורא בעיניים" הציף את הזוועה

אל החוויות הנוראיות שעברה האישה התווסף, על פי הטענות, גם ניסיון אונס על ידי מכר של אביה,כשהיתה בת 19. גם את האירוע הזה, טענה המתלוננת, זיהה ה"קורא בעיניים". בעקבות ההיסטוריה האישית הקשה, סבלה האישה כל חייה ממצב נפשי ירוד, דיכאונות ואנורקסיה.

מהכרעת הדין עוד עולה כי לאחר הק"ריאה בעיניים" הלכה המתלוננת לפסיכולוגית ובמשך שמונה חודשים, לטענתה, התחילו לעלות התמונות בראשה. הפסיכולוגית העידה בבית המשפט כי האישה לא זכרה אף אירוע שהתרחש לפני גיל 10. בעקבות הטיפולים הוגשה התלונה במשטרה, והאירועים שסופרו על ספת הפסיכולוגית התגבשו לכדי כתב אישום.

מכתב האישום שהוגש כנגד האב עלה כי לצד מעשים רבים נוספים הוא גם היה צופה עם בתו בסרטים בעלי אופי מיני ובמקביל, הכריח אותה ללטף את איבר מינו, הפשיל את כתונתה בזמן שישנה ואנס אותה. במקרים אחרים נגע בעצמו לנגד עיניה עד שהגיע לסיפוקו וכל זאת נעשה כאשר הייתה בגילאי ארבע עד עשר.

בני המשפחה תומכים בנאשם: "הוא אב למופת"

בני משפחתה של המתלוננת הגיעה היום לבית המשפט והודיעו באופן חד משמעי כי הם תומכים דווקא באביהם. "מישהו עמד מאחוריה, אנשים רעים שעשו לה שטיפות מוח", הם טוענים. "אנחנו לא בקשר איתה, הוא אבא למופת ואני מקווה שהבת שלי תחזור לעצמה", אמרה אמה של המתלוננת שמעדיפה לתמוך בבעלה, שכאמור הורשע בביצוע המעשים.

האב מכחיש את האישומים המיוחסים לו. "מישהו עם אינטרס הסתכל לה בעיניים ואמר לה שאנסתי אותה", אמר היום בדיון. "בכל מקרה, היא הבת שלה ולכן אסלח לה".