הערעור של קצב - בעוד 10 ימים

לאחר שבית המשפט הורה על כך, תדון ועדת השחרורים שליד שב"ס בבקשתו של הנשיא לשעבר שהורשע באונס משה קצב לשחרור מוקדם. הדיון יתקיים בעוד 10 ימים, ב-20 ביולי

משה קצב, ארכיון (רויטרס)

ועדת השחרורים שליד שירות בתי הסוהר תדון בעוד 10 ימים, ב-20 ביולי, בבקשתו של הנשיא לשעבר משה קצב, שהורשע באונס, לשחרור מוקדם. זאת, לאחר שבית המשפט אישר, למרות התנגדות המדינה, את הדיון הנוסף בוועדה.

לעדכונים נוספים ולשליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

ביהמ"ש הורה לבחון את המלצת הרשות לשיקום האסיר, שהכינה תכנית שיקום חדשה לקצב. לחדשות 2 Online נודע כי חוות הדעת של הרשות המליצה על שחרורו של קצב ובניית תכנית שיקום מפורטת שתלווה אותו לאחר המאסר‎.

השופטים הסבירו כי "מבלי שבית המשפט והצדדים יודעים את תוכן חוות הדעת המבוקשת, אך לאור הכתוב במכתב שהוצג בפנינו ונשלח לבא כוחו של היועמ"ש ולאור עמדת בא כוחו של העותר שמבקש לקבל את חוות הדעת וסבור שיש בה כדי לשנות את החלטת הוועדה בנושא העתירה, אנו מוצאים לנכון להחזיר את הדיון לוועדה כדי שתקבל את חוות דעתה העדכנית של הרשות לשיקום האסיר ותתייחס לכך בהחלטתה".

עו"ד ציון אמיר (עזרי עמרם, חדשות 2)

"סברתי שהמדינה הייתה צריכה לקבל בידיים פתוחות את חוות הדעת של הרשות לשיקום האסיר, מתוך גישה ממלכתית ומתוך רצון להגיע לתוצאה נכונה", אמר בתגובה פרקליטו של קצב, עו"ד ציון אמיר.