הנאשם ברצח שלי דדון: "לא הסעתי אותה"

חוסיין ח'ליפה הגיב לכתב האישום שהוגש נגדו בגין רצח הצעירה מעפולה ולאחר שבחקירתו הודה, טען בבית המשפט כי לא ביצע את המעשה והסביר שחוקרי השב"כ הוציאו ממנו את ההודאה בכוח. ח'ליפה אמר בדיון כי כלל לא העלה את דדון לרכבו ביום הרצח

חוסיין ח'ליפה הנאשם ברצח שלי דדון הגיב הבוקר (ראשון) לכתב שהוגש האישום נגדו, עם פתיחת משפטו, והכחיש כי רצח את הצעירה מעפולה לאחר שהסיעה לאזור התעשייה של מגדל העמק בחודש מאי האחרון. הוא טען כי ההודאה במעשה הוצאה ממנו בכוח על ידי חוקרי השב"כ.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

ח'ליפה אמר שביום הרצח הוא הסיע עובדים למפעל באזור מגדל העמק, וכלל לא הסיע את דדון. לאחר הסעת העובדים, לטענתו, הוא המשיך בדרכו לעבודתו באזור חיפה. לדבריו, הוא איננו זוכר באיזה רכב נסע באותו יום.

אביו של ח'ליפה התפרץ במהלך דברי הסנגור, בדיון שנערך בבית המשפט המחוזי בנצרת, וטען כי בנו הסיע את אחותו ביום הרצח. בנוסף, בדומה לדיונים קודמים, טען האב גם היום כי אביה של דדון הוא זה שרצח אותה.

שלי דדון ז"ל (פייסבוק)

ח'ליפה אמר בדיון כי במהלך חקירתו על ידי חוקרי השב"כ נמנעה ממנו שינה במשך שעות ארוכות וכי הוא נחקר במשך 16-18 שעות בכל פעם, דבר שהביא אותו למסור את הודאתו ברצח, שממנה חזר לחלוטין היום, במענה לכתב האישום.

סנגורו של חליפה, שרמז על כך בדיונים קודמים, טען היום כי איסור המפגש עם פרקליטיו וחקירתו שהתנהלה בצעקות מצד חוקרי השב"כ, ולעיתים תוך שיורקים עליו, נעשתה בניגוד לחוק ויש גם בכך להביא לפסילת הודאתו.