אישום: תושב אלעד ביצע מעשים מגונים בשכניו הקטינים

פרקליטות מחוז מרכז הגישה כתב אישום נגד גבר בן 61 בגין עבירות של מעשים מגונים בחמישה קטינים שהתגוררו עמו באותו הבניין – כולם מתחת לגיל 14. הנאשם נהג לנצל את קשריו הטובים עם אמם כדי להגיע לבית בו התגוררו הקטינים – ואז לבצע בהם את זממו

פיתה את הילדים - וביצע מעשים מגונים (שאטרסטוק)

השכן ביצע מעשים מגונים בנערים: פרקליטות מחוז מרכז הגישה היום (ג') כתב אישום נגד תושב אלעד, בן 61, בגין מעשים מגונים בחמישה קטינים - כולם מתחת לגיל 14. ארבעה מהם הם בני אותה משפחה המתגוררת באותו בניין שבו גר הנאשם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מכתב האישום עולה, כי הגבר ניצל את קשריו עם אמם של הקטינים, ובאצטלה של יחסי שכנות טובים, הבאת ירקות ופיתות וכן מתן ממתקים לקטינים, נהג לבצע בארבעה מהם מעשים מגונים, הן בביתו והן בביתם.

באחד המקרים המתוארים בכתב האישום, הגיע הנאשם לבית המשפחה עם לחמניות וממתקים. בעת ביקורו, הוא ישב עם ילדי המשפחה על הספה בסלון במשך כשעתיים-שלוש, סיפר להם סיפורים וחד להם חידות, בעוד האם הייתה עסוקה בבישולים במטבח ובעבודות הבית.

בנסיבות אלו, תוך ששוחח עם הילדים, הרים את חצאיתה של ילדה ונגע ברגלה ובאיבר מינה מעל הגרביונים שלה. בכל פעם שהאם התקרבה, הפסיק הנאשם את הנגיעות והמשיך כשהאם התרחקה שוב. במקרה אחר נגע הנאשם בחוזקה גם באיבר מינה של אחותה שישבה על ברכיו, מעל בגדיה, והכאיב לה. באותו אירוע נגע הנאשם גם באיבר מינה של קטינה אחרת, וכן נגע באיבר מינו של אחיה מעל מכנסיו.

פיתה את הילדים עם ממתקים - ונגע באיבר מינם

השכן לא הסתפק בלבצע את המעשים בביתם של הילדים - ונהג לפתות אותם להיכנס לביתו. במקרה נוסף המתואר בכתב האישום, הנאשם ושניים מהילדים ישבו על ספה בביתו. הוא ישב ביניהם, והכניס את ידיו אל מתחת לתחתוניהם - מישש, לפת וצבט את איברי מינם, בעודו מתנשף.

במקרה אחר שאירע בביתו, הוא הכניס את אחד הילדים לחדר שבו שתי מיטות, ונעל את דלת החדר עם מפתח. הילד התיישב על אחת המיטות - והנאשם, שהתיישב לידו, הכניס את ידו אל מתחת לתחתוניו ונגע באיבר מינו בעודו מתנשף, ובידו השנייה נגע הנאשם בין רגליו שלו עצמו.