הורשע שוטר שנשך אזרח בגלל מסיבה רועשת

מסיבה רועשת באור יהודה לפני 3 שנים הסתיימה בוויכוח אלים בין המשתתפים לשוטרים. אחד השוטרים נשך בחוזקה את שפתיו של צעיר וגרם לו לחבלה חמורה ולקרע. בעקבות ערעור מח"ש ביטל בית המשפט את זיכויו של השוטר והרשיע אותו

אלימות שוטרים הסתיימה בהרשעה (חדשות 2)

בית המשפט המחוזי בתל אביב קיבל היום את ערעור המחלקה לחקירות שוטרים והרשיע שוטר בנשיכת אזרח בשפתו לפני כשלוש שנים ובגרימת חבלה חמורה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

ביולי 2010, כך על פי כתב האישום שהוגש באמצעות עו"ד טלי פלדמן, הגיע שוטר הסיור יחד עם שני שוטרים נוספים למסיבה באור יהודה, לאחר שהתקבלו תלונות על הפרעות חוזרות למנוחה. במהלך ויכוח שהתפתח במקום בין השוטרים לנוכחים נעצר אחיה של עורכת המסיבה והוכנס בכוח לניידת.

לאחר מכן הושלכה לבנה לעבר כלי הרכב כשהצעיר יושב בתוכה, וכתוצאה מכך נופצה השמשה האחורית. על פי האישום, ניגש השוטר אל הצעיר הטיח בו האשמות, חנק אותו וסטר לו.  

בן דודו, שהבחין במתרחש, ביקש מהשוטר לחדול ממעשיו. בתגובה ניגש אליו שוטר נוסף, תפס את שתי ידיו והחזיק אותן מאחורי גבו. בשלב זה, קירב השוטר הראשון את פניו אל פניו של בן הדוד, תפס בצווארו ונשך את שפתו בחוזקה. כתוצאה מהנשיכה נגרמה למתלונן חבלה חמורה, קרע וחוסר ברקמת השפה.

תחילה זיכה בית משפט השלום את השוטר, אך בעקבות ערעור המחלקה לחקירות שוטרים התערב בית המשפט המחוזי והרשיע אותו.