שני אחים, שתי תאונות קטלניות - ובית סוהר אחד

אלמוג בוחבוט גרם למות שניים מחבריו כשאיבד שליטה על רכבו. שנה וחצי אחר כך נשלח אחיו הצעיר, גל, לעונש מאסר אחרי שדרס קשיש והפקיר אותו עד שמת. כעת הם ייפגשו ויירצו יחד את עונשיהם באותו הכלא

צירוף מקרים מצמרר או רשלנות משפחתית? אלמוג בוחבוט, המרצה שש שנות מאסר בגין הריגת שניים מחבריו בתאונת דרכים שאירעה ב-2009, ייפגוש בקרוב את אחיו גל מאחורי סורג ובריח. היום הוא הורשע באחריות לתאונת "פגע-וברח" שגבתה את חייו של קשיש בן 82, ונשלח לארבע שנים בכלא.

אביהם של השניים, מאיר בוחבוט, התייחס למעשיהם ולדיווח עליהם - מה שהביא את האחרון מביניהם להצטרף אל אחיו השנים בכלא. "ראינו באינטרנט את הידיעה על התאונה והבנו שמדובר באותו סוג רכב", הוא סיפר - וציין כי בשל כך, "הסגרתי את גל למשטרה".

על אלמוג בוחבוט נגזרו שש שנות מאסר אחרי שהורשע בהריגת שניים מחבריו - יוסי בנעים וסהר אסרף, בתאונה שנגרמה כשנהג ברכבו במהירות מופרזת ואיבד עליו את השליטה. כשנה וחצי חלפה עד שאחיו הצעיר, גל, נשלח גם כן אל בית הסוהר בעקבות תאונת "פגע-וברח" שלה היה אחראי.

האב מחה: "השופטים גזרו עליו עונש כבד בגלל אחיו"

גל דרס את פרידריך קרמין, קשיש בן 82 בעל אזרחות בלגית, ונמלט מהמקום תוך שהותיר אותו מתבוסס בדמו למוות.

אחרי הקראת גזר הדין בעניינו של בנו הצעיר, הביע האב חשש כי "השופטים גזרו על גל עונש כבד - בגלל המקרה של אחיו". כך, בסוף החודש, ייפגשו שני האחים באותו הכלא וירצו בו ביחד את העונשים שנגזרו עליהם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת