ביקשה מבנה לעזוב את הדירה - ונרצחה

כתב אישום הוגש הבוקר נגד בנימין דוידי, תושב ת"א בן 41 בגין רצח אמו לפני כחודש. כתב האישום חשף מערכת יחסים בעייתית בין האם לבנה, שהתגורר עמה בדירה ברחוב נמיר. לאחר שביקשה ממנו לעזוב את הדירה פרץ ויכוח בין השניים, במהלכו - על פי כתב האישום - לקח סכין מטבח ודקר אותה למוות

זירת הרצח בתל אביב, אפריל 2012 (חדשות 2)

מערכת יחסים בעייתית בין אם לבנה הסתיימה ברצח אכזרי, כך עולה מכתב האישום שהוגש הבוקר בבית המשפט המחוזי בתח אביב נגד בנימין דוידי בן ה-41. דוידי נאשם שרצח את אמו בת ה-63 בדקירות סכין לאחר שביקשה ממנו לעזוב את דירתה.

על פי כתב האישום, הבן עבר להתגורר עם אמו כשבועיים לפני הרצח בדירתה שברחוב נמיר בעיר. המגורים המשותפים עלו על שרטון מהר מאוד והביאו את האם לבקש מבנה לעזוב את הדירה מספר פעמים במהלך התקופה שקדמה לרצח. באחד הוויכוחים שפרצו בים השניים והגיע לשיאו, ביקשה הנרצחת ממוקדנית מוקד החירום שאליו הייתה מחוברת, להגיע לדירתה כדי לסייע לה מול בנה.

בקשותיה של האם לא הועילו, ובשלב מסוים - לפי כתב האישום - לקח דוידי סכין מהמטבח בדירה ודקר את האם, למרות תחנוניה שיחדול וניסיונותיה להתגונן מפניו. חקירת המשטרה העלתה שהיא נדקרה מספר דקירות באזור בית החזה ובכפות ידיה, שהובילו בסופו של דבר למותה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת