חשד: גבר נרצח במכות בראשל"צ

צוות של מד"א הוזעק הבוקר לאזור התעשייה הישן בראשון לציון לאחר שבמקום התפתחה קטטה אלימה שהובילה לתוצאות קשות. במקום נמצאה גופת גבר בן 40 ולידה אדם שנפצע בינוני. המשטרה פתחה בחקירה והחשד הראשוני הוא כי בליינים תקפו את השניים. ארבעה חשודים נעצרו, בהם קטינים

חשד לרצח בפתח השנה החדשה: גופת גבר חסר בית בן 40 ועליה סימני אלימות קשים נמצאה הבוקר בחניון באזור התעשייה הישן בראשון לציון. ארבעה חשודים במעשה נעצרו, מתוכם גם קטינים. העצורים יובאו מחר בפני שופט לדיון בהארכת מעצרם.

האירוע החל סמוך לשעה 5:00 בבוקר, כאשר עוברי אורח שעברו במקום הבחינו בשני גברים מוטלים על הרצפה - והזעיקו את המשטרה. לצוות מד"א שהוזעק אף הוא למקום האירוע לא נותר, אלא לקבוע את מותו של הגבר.

סמוך לגופה נמצא גבר נוסף, פצוע באורח בינוני, שפונה לקבלת טיפול בבית החולים אסף הרופא שבצריפין. במשטרה חושדים כי בליינים, ייתכן שאף שיכורים, שיצאו ממועדון סמוך, תקפו את השניים ללא סיבה. מחקרית המשטרה עולה כי לא נראה שהייתה התגרות מצד שני המותקפים.

"ככל הנראה מדובר במוות שנגרם כתוצאה מקטטה אלימה שהתרחשה במקום", אמר לחדשות 2 באינטרנט סנ"צ ליביו לופו, ממלא מקום דוברת מחוז השפלה במשטרה. במשטרה נעזרים בסרטוני מצלמת האבטחה של המועדון הסמוך כדי לקבוע מה הוביל לרצח.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת