תיעוד נדיר: ברכה של הרב אבוחצירא

אתר האינטרנט "כיכר השבת" מפרסם היום תיעוד וידאו נדיר בו נראה הרב אלעזר אבוחצירא, שנרצח בדקירות סכין בסוף השבוע, מעניק ברכה לאחד ממאמיניו. מדובר בקטע הווידאו היחיד הקיים של הרב. צפו בתיעוד המיוחד

תיעוד נדיר של הרב שנרצח: אתר האינטרנט "כיכר השבת" מפרסם היום תיעוד מיוחד מחייו של הרב אלעזר אבוחצירא, שנרצח בסוף השבוע בדקירות סכין. מדובר בקטע הווידאו היחיד הקיים, בו נראה הרב אבוחצירא. בקטע הווידאו, ששודר ללא סאונד, נראה הרב אבוחצירא משוחח עם אדם שבא לקבל את ברכתו.

אמש פרסם במהדורה המרכזית כתבנו תמיר סטיינמן את תיעוד ניסיון הלינץ' של המוני המאמינים בחשוד בדקירתו למוות של הרב אבוחצירא, דקות לאחר הדקירה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים בפרשת רצח הרב אבוחצירא? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק 

התמונות שופכות למעשה אור על מה שאירע דקות ספורות לאחר שנדקר הרב בסוף השבוע בבאר שבע. הדקירה עצמה לא תועדה בעדשת המצלמה, והצילום מתחיל מיד כאשר פורצת המהומה במקום.

"הוא דקר את הרב בלב, הבן כלב הזה. הוא מדמם!", נשמע אחד המאמינים זועק. בהמשך, מחפשים המאמינים את דהאן ומסננים לעברו קללות קשות.

בתיעוד ניתן לראות עוד את חסידיו ההמומים של הרב, כאשר הם טרם מעכלים את מה שאירע באותו הרגע. בהמשך, לאחר שהתאוששו מההלם, ההמון הזועם מנסה לתקוף את החשוד בדקירה ולבצע בו לינץ'.

"עושים בו לינץ'"

עם זאת, רק פעולה של אחד מהם מנעה לינץ' של ממש. למרות מעשהו של דהאן, הוא מחליט להגן עליו מההמונים ובכך למנוע תוצאות טרגיות הרבה יותר. "קחו אותו מפה. עושים בו לינץ'", הוא נשמע צועק. מיד לאחר מכן מובל דהאן לניידת המשטרה ונלקח מהמקום.

"אם החסיד לא היה מגיע, היו מחסלים אותו", מספר לחדשות 2 מוטי עייש, שהיה במקום. "ראיתי שלא היה אפשר להציל אותו. דקרו אותו ישר בלב", מוסיף אחד מעדי הראייה האחרים.

רצח הרב אבוחצירא - כל העדכונים בחדשות 2 באינטרנט

רוצח הרב אבוחצירא תקף בעבר את אשתו

צפו: רוצח הרב אבוחצירא שיחק שוטר בסרט ילדים חרדי

"הוא צעק והתמוטט על הרצפה"

הרב אלעזר אבוחצירא נרצח בדקירות