מרצה בכיר באוניברסיטה חשוד בתקיפת אמו

לא בכל יום מגיע מרצה בכיר מאחת האוניברסיטאות החשובות בישראל לאולם המעצרים בבית משפט השלום בת"א. הבוקר זה קרה, לאחר שאמו של המרצה דיווחה למשטרה כי הוא תקף אותה וקרע את בגדיה בשל סכסוך ביניהם. המרצה טוען כי השוטרים תקפו אותו באלימות, אבל השופט לא התרשם ושלח אותו להסתכלות פסיכיאטרית

מרצה חשוד בתקיפת אמו. אילוסטרציה

תושבת מרכז הארץ התקשרה אתמול למשטרה ודיווחה על כך שבנה, מרצה באחת האוניברסיטאות הבכירות בישראל, תקף אותה, קרע את בגדיה והצית ספר השייך לה בעקבות סכסוך ביניהם.

השוטרים שהגיעו לביתה ניסו לעצור את המרצה, אך לטענתם הוא התנהג באגרסיביות ותקף גם אותם. האיש נעצר והובא הבוקר לדיון בבית משפט השלום בת"א.

במהלך הדיון היום בבית המשפט, נכנס המרצה לדברי עורך דינו ולדברי נציג המשטרה, וטען: "אני הוא זה שהותקף ע"י השוטרים, אחד מהם בעט לי באשכים. עד שלא בכיתי עם דמעות בעיניים הם לא הסכימו לתת לי לראות רופא".

אמו של החשוד, שישבה באולם המעצרים, סיפרה שלמרות שהיא זו שהזעיקה את המשטרה לאחר שבנה קרע את בגדיה – היא לא התכוונה שיעצרו אותו, ודבריה לא היו דברי תלונה אלא בקשת עזרה. "אני מפצירה מבית המשפט לשחרר את בני לביתו, ובחיק המשפחה נדאג שהוא יקבל טיפול נפשי", אמרה האם לשופט.

בניגוד לבקשת עורכת דינו של המרצה, שלח שופט בית משפט השלום עידו דרויאן את החשוד להסתכלות פסיכיאטרית. מעצרו הוארך ביממה עד לתום הבדיקה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת