בפעם השנייה בשבוע: בתי החשודים ברצח הנער ברהט הוצתו

ביישוב הבדואי רהט גובר החשש מפני נקמת דם, על רקע הירצחו המזעזע של הנער קייס אבו-סיאם (16) בחודש שעבר. הלילה הוצתו בתיהם של שתי משפחות החשודים ברצח, בפעם השנייה בתוך שבוע. לא היו נפגעים, משום שהמשפחות נמלטו מהיישוב לאחר הרצח. נזק רב נגרם לרכוש

מחפשים נקמת דם בכל מחיר: בפעם השנייה בתוך שבוע, הוצתו הלילה בתי משפחותיהם של שני החשודים ברצח הנער קייס אבו סיאם (16) בחודש שעבר ביישוב הבדואי רהט. לא היו נפגעים בשני האירועים, בשל העובדה ששתי המשפחות עזבו את היישוב לאחר הרצח, אך נזק כבד נגרם לאחד הבתים. המשטרה פתחה בחקירת מקרי ההצתה הלילה.

בשבוע שעבר הגיעו אלמונים לביתו של אחד החשודים ברצח, והציתו אותו באמצעות בקבוק תבערה. גם במקרה הזה לא היו נפגעים, אך נזק נגרם לרכוש.

החשד: התעללו בנער ואז שרפו את גופתו

זירת הרצח (אתר פאנט)
שני הנערים שנעצרו בחשד לרצח הנער קייס אבו סיאם, בן ה-16, חזרו בהם מהודאתם. באמצעות עורכי דינם טוענים הנערים, כי ההודאה נגבתה בכוח. "הסכמנו להודות רק כי לחצו עלינו", אמרו, אך במשטרה מתעקשים שהם קשרו את עצמם למעשה.

לפי הודאתם במשטרה, סיבת הרצח הייתה קנאה על רקע הצטיינותו בלימודים, העובדה שהיה מחונן והיו לו הרבה חברים. הם רצו "ללמד אותו לקח".

מהחקירה עולה כי השניים לקחו אותו לחורשה, הכו אותו ודקרו אותו. לטענתם הם כלל לא התכוונו לרצוח את הנער, אבל דבר הוביל לדבר ובלהט הרגע הם החליטו לא להשאיר ראיות - כלומר לרצוח אותו. הם הציתו צמיגים ושרפו אותו בחורשה.

באזור ישנו גשר, ממנו החליטו הנערים להשליכו ואז הכו אותו שוב. הם התעללו בו במשך זמן רב, כי לא רצו שילשין עליהם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים בנושא? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק