האם מנכ"לית "תקנה" הגישה תלונת שווא למשטרה?

פרשת הרב מוטי אלון שנחשד בהטרדה מינית ממשיכה לעורר סערות: פורום "תקנה" שפוצץ את הפרשה ומקורביו של הרב מנהלים מלחמה של ממש. לטענת מנכ"לית הפורום, מקורביו של אילון איימו על חייה ועל חיי משפחתה. אלא שמקורבי הרב אילון הקליטו את השיחה עמה וטוענים: מנכ"לית הפורום אינה אמינה, הגישה תלונת שווא

מלחמה לא נעימה כלל מתפתחת בציבור הדתי-לאומי סביב פרשת הרב מוטי אלון ופורום "תקנה". במפגש בין הצדדים, אחד המקורבים לרב אלון הגיע לביתה של המנכ"לית, יהודית שילת, כדי לפתוח בפניה את הטענות על התנהלות הפורום.

לאחר חילופי הדברים ביניהם, פנתה המנכ"לית למשטרה והתלוננה שהמקורב לרב איים על חייה ועל משפחתה. אלא שמקורבו של אלון הקליט את השיחה עם מנכ"לית הפורום, והעביר את ההקלטה למשטרה, שקבעה כי אין מקום לפתוח בחקירה פלילית נגד המקורב.

מקורב לרב אלון אמר בתגובה לחדשות 2 כי "אם היא מנכ"לית הפורום, היא הובילה את כל המהלכים ואת כל החקירה נגד הרב אלון, הלכה והגישה תלונת שווא למשטרה, על זה שאיימתי עליה - דבר שלא היה, מה זה אומר על אמינות המהלכים שנעשים בפורום, המונהג על ידה?".

יהודית שילת טוענת מצידה כי "ודאי שהאיומים לא הופיעו בהקלטה, משום שהם כיבו אותה לפני שהחלו לאיים עליי". במקביל, נשמעת בקרב ראשי הציונות הדתית ביקורת רבה על הנעשה בתוך הפורום ומחוצה לו על ההחלטה של חלק ממנהיגי הפורום לפרסם עדויות מפורטות של המתלוננים נגד הרב אלון. כך או כך - ברור שהמלחמה המכוערת הזו יוצרת המון דם רע בתוך הציבור הדתי.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק