חשד: הסליק מצלמות בחדר של נערה בת 18

מצלמות בחדר השינה: נערה מראשון לציון הגישה תלונה במשטרה לאחר שמצאה שתי מצלמות וידאו מוסלקות בחדרה, האחת בכונן המחשב והשנייה בתוך דובי. המשטרה עצרה את בן זוגה של אמה של הנערה, שהודה שהציב את המצלמות, אך טען בחקירה: רציתי לעקוב אחרי מה שבת זוגי עושה באינטרנט. הבוקר הוא יובא להארכת מעצר

מה עושה נערה בת 18 שמגלה שבחדר השינה שלה הותקנו מצלמות וידאו נסתרות? כנראה שהתשובה הנכונה היא: פונה מיד למשטרה.

לפני כמה ימים התלוננה במשטרה נערה מראשון לציון, בת 18, על כך שמצאה בחדר שלה מצלמת וידאו מוסלקת בתוך כונן המחשב, שהייתה מכוונת היישר אל מיטתה. יתרה מזאת, הנערה סיפרה עוד לחוקרים כי לפני כשנה מצאה מצלמת וידאו דומה מוסלקת בתוך בובת הדובי שלה, בתוך חדר השינה.

הנערה מתגוררת עם אמה ובן הזוג של האם בדירתו בראשל"צ. המשטרה פתחה בחקירה ועצרה את בן הזוג של האם, בן 56, כחשוד בהתקנת המצלמה. בחקירתו הודה החשוד בהסלקת המצלמה, אולם טען כי עשה זאת כי רצה לצותת לבת זוגו, אמה של הנערה, בעת שהיא נכנסת לאינטרנט ולא כדי להציץ לנערה.

רפ"ק מירב מולדובן, ראש משרד חקירות ומודיעין במשטרת ראשל"צ, סיפרה לחדשות 2 באינטרנט כי "החשוד גר עם בת זוגו ובתה כבר שנתיים, הוא הודה בחקירה בהטמנת המצלמות אבל ממשיך לטעון שהוא רצה רק לדעת עם מי בת זוגו מצ'וטטת באינטרנט".

במשטרה לא מקבלים את גירסתו של בן זוגה של האם ומעריכים כי הוא שהתקין את שתי המצלמות בכדי לצלם את הנערה בתנוחות אינטימיות. החשוד יובא היום להארכת מעצר בבית משפט השלום בראשון לציון.