המורה המתעללת מבקשת סליחה מילדיה

אחרי התאבדותו בסוף השבוע של ראש כת האיתקה, המורה שהיתה חברה בכת – וחשודה בהכאת ובהתעללות בשני ילדיה הקטנים מבקשת מהם סליחה: "רוצה לחזור לנהל אורח חיים נורמלי כמו שהיה לי קודם"

המורה החשודה בהכאה ובהתעללות בבניה במסגרת כת האיתקה נשברה היום בפעם הראשונה כשהיא נשאלת על ילדיה. "זה הדבר הכי קשה לי", אמרה, "שלא נותנים לי לראות את הילדים".

"אני הכי דואגת לשלומם ורוצה לחזור לאורח חיים נורמלי ובריא עבור הילדים, כפי שהייתי קודם, לפני שהבן אדם הזה נכנס לחיים שלי". ה"בן אדם" הזה הוא שי אברמוב, מנהיג הכת ששם קץ לחייו בשבוע שעבר, יממה לאחר שנעצר.

חוקרי ימ"ר מרכז ביקשו היום להאריך את מעצר הבית של המורה, אותו מרצה המורה אצל הוריה וילדיה נלקחו לשירותי הרווחה. היום היא פונה אליהם, שני בנים בני 10 ו-14 ומבקשת מהם סליחה.

"אני הכי אוהבת אותם בעולם ומבקשת מהם סליחה מעמקי נשמתי על כל מה שקרה", אמרה. סניגורה של המורה עו"ד שלמה קנר אמר: "כל מה שהיה, כל הטראומה עושה למשטרה בעיה רצינית ואני עוד לא בטוח לאן התיק הזה הולך".

בן זוגה של המורה שלא יכול לדבר איתה או אף לשבת לידה בשל החקירה אמר, כי הוא מרגיש שקיבל את חייו במתנה. סניגורו, עו"ד אייל שמולביץ ' אמר, כי "עצם זה שאין כתב אישום מראה שתיק הראיות חלש".

למרות הדברים שאומרים עורכי הדין, בית המשפט קיבל את טענת החוקרים שבני הזוג עלולים לשבש את החקירה ושהם אף מהווים סכנה לציבור, ולכן האריך את מעצרם בשבעה ימים נוספים.

תזכורת: המורה התעללה בבנה

לפני כחודש נעצרה מורה בת 42 מנתניה בחשד להתעללות בבנה הקטן בן ה-10, כדי "לחנכו". שוטרים שהוזעקו בלילה לבית המשפחה בעקבות רעש שפרץ מהדירה, מצאו באחד החדרים את הילד כשהוא חבול ומדמם בראשו. מעצרה של האם הוארך היום ב-4 ימים.

לאחר סריקה מיהרה שביצעו בחדרי הבית, הבחינו השוטרים בשני ילדים, בן 14 ובן 10, כשהצעיר חבול כולו ומדמם מראשו. ההורים אמרו תחילה להגנתם כי הילד נפצע בנפילה מהאופניים אך למרות זאת החליטו השוטרים לעכב את בני המשפחה לחקירה בתחנת המשטרה.

בחקירתה סיפרה האם, העובדת כמורת תיכון, כי הוציאה את בנה הצעיר ממסגרת הלימודים בשנה שעברה כדי לחנך אותו בבית. בנוסף הודתה כי נהגה להכות את אותו במספר הזדמנויות שונות כדי חנכו, וציינה: "חושך שבטו שונא בנו".

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק