ראש עיריית אשדוד התלונן במשטרה: התחזו אלי בפייסבוק

ד"ר יחיאל לסרי הצטרף לשורה ארוכה ומכובדת של ידוענים להם פתחו חשבון פיקטיבי ברשת הפייסבוק. לסרי גילה על כך במקרה לאחר שמקורביו גילו זאת, מיהר להתלונן במשטרה על התחזות ולפנות לאתר פייסבוק על מנת שיסגרו את החשבון. אגב, לאלמוני שהתחזה ללסרי יש 38 חברים בלבד

סכנה - מתחזים בפייסבוק (חדשות 2)

חשבון פייסבוק פיקטיבי שנפתח לפני מספר ימים, ונושא את שמו של ראש עיריית אשדוד ד"ר יחיאל לסרי מסעיר את צמרת העירייה, כך דיווח אתר האינטרנט "אשדודנט".

הבוקר נודע ללסרי כי אדם שזהותו אינה ידועה, פתח חשבון ברשת החברתית ללא אישורו. לסרי מיהר לתחנת המשטרה בעיר על מנת להגיד תלונה על התחזות. בכך מצטרף ראש העיר לרשימה ארוכה של מפורסמים "שזכו" שיתחזו אליהם.

המשטרה פתחה בחקירה, ושם עדיין לא יודעים האם אותו אדם שפתח את החשבון התכוון לעשות בו שימוש לטובתו או לרעתו של ראש העיר. עד שתתברר זהותו של האדם שפתח את החשבון, פנו מקורביו של לסרי לאתר פייסבוק בבקשה לסגור את החשבון, אליו הספיקו להצטרף 38 חברים.

גם ליניב קטן נפתח חשבון פיקטיבי בפייסבוק

בחודש אוקטובר האחרון הגיש כדורגלנה של סגנית האלופה מכבי חיפה, יניב קטן, תלונה במשטרה לאחר שגילה שאלמונים התחזו לו ברשת הפייסבוק ואף ניהלו שיחות עם קטינות.

במשטרה אמרו אז כי התכנים בהם השתמשו המתחזים לקטן ברשת, אינם בהכרח "בעייתיים", אך השימוש בשמו ושיחה עם קטינים או קטינות מהווים עילה לבדיקת העניין. המשטרה פתחה בחקירה אך מאז לא נעצרו חשודים בהתחזות.

רוצים לקבל עדכוני חדשות בזמן אמת? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות