חשד: אלמוני ניסה לאנוס חירשת-אילמת בירושלים ונמלט כשגילה שהיא בהריון

אירוע חמור מאד התרחש הלילה בשכונת סנהדריה בירושלים: אישה חרדית כבת 35, חירשת-אילמת, הותקפה על ידי אלמוני שגרר אותה לחצר בית, היכה אותה, ביצע בה מעשים מגונים וניסה לאנוס אותה. התוקף נמלט רק לאחר שגילה שהאישה בהריון, המשטרה פתחה במצוד

נסיון אונס חמור בירושלים: אלמוני התנפל אמש בשעות הלילה על אשה חירשת-אילמת, כבת 35, בשכונה החרדית סנהדריה שבירושלים, ביצע בה מעשים מגונים ולאחר שגילה שהאישה בהריון נמלט מן המקום. זהותו לא ידועה למשטרה שפתחה בחקירת האירוע.

האירוע החמור התרחש, על פי החשד, אתמול בשעות הלילה בשכונת סנהדריה החרדית. גבר אלמוני שזהותו לא ברורה התנפל על אישה חרדית, הסובלת מלקות שמיעה ודיבור, גרר אותה לחצר בית, היכה אותה במכות נמרצות, וניסה לבצע בה מעשים מגונים ואף לאנוס אותה.

גילה שהיא בהריון - ונמלט

רק בשלב מסויים, לאחר שהבין התוקף כי האישה בהריון, ורק אז נמלט מהמקום והותיר את האישה המומה ופצועה על הקרקע. שכנים שחלפו במקום הבחינו באישה ומיהרו להזעיק צוותי מד"א ומשטרה.

השוטרים שהגיעו למקום החלו לתחקר את האישה שהותקפה, שמסרה כי האלמוני שתקף אותה הוא בעל מראה חרדי. האישה הועברה לטיפול בבית החולים "שערי צדק", ותיחקר שם בהמשך. המשטרה פתחה במצוד אחר החשוד בניסיון האונס.

"היא בכתה שהיא לא מרגישה את העובר"

משה וייסמנדל, חובש בכיר במד"א ירושלים סיפר לחדשות 2 כי "למזלה של האישה, היינו קרובים מאד למקום אז הגענו תוך פחות מדקה. הגענו למקום ומצאנו את האישה בהכרה מלאה כשהיא מדממת".

"היא סיפרה שמישהו תקף אותה ומההתגוששות ירד לה דם רב", הוסיף החובש. "האישה שהיתה בהריון בכתה שהיא קיבלה מכות חזקות באזור הבטן והיא לא מרגישה את העובר. פינינו אותה לטראומה בשערי צדק ושם עשו לה אולטרה סאונד והתברר שהעובר לא נפגע".

"היא בקושי מדברת", סיפר החובש. "תקשרנו איתה עם הידיים, היא יודעת די טוב להסביר את עצמה עם הידיים, הצביעה לכיוון הבטן, הראתה לנו אגרופים בתור סימן שהיא קיבלה מכות, בעזרת עט וקופסת כפפות היא כתבה לנו והסבירה לנו את מצבה".

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות 

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק