נצרת: גבר בן 30 נעצר בחשד שירה באשתו

גופת אישה ועליה סימני ירי נמצאה הלילה באחת משכונות העיר נצרת. השוטרים שהגיעו למקום עצרו מיד את בעלה, בן 30, ובנו של אישיות מוכרת בעיר בחשד שביצע את הרצח. כוחות משטרה גדולים ואנשי המעבדה לזיהוי פלילי נמצאים בזירת האירוע ומנסים לדלות ראיות, חוקרי ימ"ר עמקים הופקדו על ביצוע החקירה

עוד מקרה אלימות במשפחה: תושב נצרת כבן 30 נעצר הלילה על ידי המשטרה לאחר שאשתו, האלה פייסל סלאם (29), נמצאה ירויה בדירתם בשכונת ג'אבל דולי בעיר.

המשטרה, שהגיעה למקום בכוחות גדולים, עצרה מיד את בעל והובילה אותו לחקירה. מפקד המרחב הטיל את משימת החקירה על היחידה המרכזית במשטרת העמקים, שמנסה לחקור האם הבעל הוא אכן זה שירה באשתו, ומה גרם לו לבצע את המעשה. יחד עם חוקרי המשטרה נמצאים בזירה גם חוקרי המעבדה לזיהוי פלילי.

אביו של החשוד בביצוע הרצח הוא אישיות מוכרת בעיר נצרת, ורק אתמול הוא השתתף בהפגנה גדולה שנערכה בעיר כנגד אלימות במשפחה. האב הוא פעיל פוליטי וחברתי מרכזי בעיר נצרת ובמגזר הערבי.

עפולה: ניסה לרצוח את אשתו בפטיש והתאבד

לפני כשבוע, נטל גבר בן 75 פטיש, והלם באשתו בזמן שישנה. האישה הצליחה להימלט מידיו של הבעל הזועם והתמוטטה באמצע הרחוב. כוחות מד"א שהוזעקו למקום פינו אותה לבית החולים העמק בעפולה כשמצבה מוגדר בינוני.

"כשהגענו לזירת האירוע ברחוב האביב בעפולה ראינו אישה שותתת דם ובהכרה", סיפר לחדשות 2 באינטרנט מנשה פרג', פרמדיק מד"א גלבוע. "תחקרנו אותה תוך כדי טיפול והיא סיפרה שבעלה תקף אותה כשהיא ישנה. היא אמרה לי: 'בעלי נתן לי מכה בפטיש וברח'".

לאחר שהעביר צוות מד"א את האישה לבית החולים רמב"ם בחיפה התברר כי הבעל נמצא תלוי בבית ללא רוח חיים. ככל הנראה הוא חזר לבית לאחר התקיפה ותלה את עצמו.

השכנים של בני הזוג סיפרו שמדובר בשני אנשים שהתחתנו לפני עשר שנים, כשלכל אחד מהם ילדים מנישואים קודמים ואף הייתה להם חנות בגדים משותפת בעפולה. בעבר לא הוגשו נגד בני הזוג תלונות על אלימות כלפי הילדים, אך במרכז למניעת אלימות במשפחה התקבלו תלונות על אלימות בין שני הזוג.