עכו: גבר בן 30 נרצח ביריות בעת שישב בבית קפה

יריות נורו סמוך לשעה 16:00 היום לעבר גבר בעיר העתיקה בעכו, בשעה שישב בבית קפה. האיש נפצע אנושות מירי בפלג גופו העליון והועבר לבית החולים נהריה, שם מת מפצעיו. במשטרה מעריכים כי מדובר ברצח על רקע חיסול חשבונות. בימים האחרונים נרצחו בצפון 4 בני אדם

רצח בבית קפה בעכו, ארכיון (חדשות 2)

גבר כבן 30 נרצח בצהריים לאחר שנפגע מירי לעברו בעת שישב בבית קפה בעיר העתיקה בעכו. הוא פונה מחוסר הכרה לבית החולים בנהריה, אך כעבור זמן קצר מת מפצעיו. הנרצח הוא עבריין מוכר ובמשטרה מעריכים כי מדובר בחיסול חשבונות בין עבריינים. בימים האחרונים נרצחו בצפון 4 בני אדם.

האירוע התרחש סמוך לשעה 16:00 היום. מחקירה ראשונית של משטרת עכו, בפיקודו של סנ"צ אבי אדרי, עולה כי הנרצח ישב בבית קפה בעיר העתיקה כשלפתע אלמונים ירו לעברו מחוץ למקום. לבית הקפה הוזעק צוות טיפול נמרץ ממד"א-אשר, שמצא את הגבר מחוסר הכרה לאחר שנורה בפלג גופו העליון. למרבה המזל, לא היו נפגעים נוספים באירוע.

הגבר שנורה הועבר כשהוא פצוע אנושות לחדר הלם בבית החולים נהריה, אבל שם הוא מת מפצעיו. בימים האחרונים מצאו את מותם בצפון 4 בני אדם בשורה של תקריות פליליות.

ביום חמישי נרצחה בחיפה חפיזה חוג'יראת בת 49 במסיבת יום ההולדת של בנה, לאחר שביקשה להגן עליו. בכפר קרע תאופיק סוואלחה בן 33, ובן 23 נרצח בכפר ג'דיידה.