הוחמרו החשדות נגד המאבטח: חשוד באונס ובמעשי סדום

בהארכת מעצרו של הקצין השייך ליחידת אבטחת האישים של הרמטכ"ל, ביקשה המשטרה להחמיר את ההאשמות, וכעת הוא חשוד באונס, בביצוע מעשה סדום ובתקיפה. בית המשפט קבע כי עוצמת הראיות נגד החשוד היא גבוהה מאוד, למרות שהמתלוננת לא זיהתה אותו במסדר הזיהוי. מעצרו הוארך בשישה ימים

החשדות שיוחסו לסרן א' הוחמרו: בהארכת מעצרו של הקצין מיחידת אבטחת האישים של הרמטכ"ל, ביקשה המשטרה להחמיר את ההאשמות - וכעת הוא חשוד באונס, בביצוע מעשה סדום ובתקיפה.

בנוסף, החליפה המשטרה את היחידה החוקרת את הפרשה וכעת התיק הועבר למחלק התשאול במרחב ירקון. מעצרו של החשוד הוארך בשישה ימים עד ליום ראשון.  

"כל אדם מוחזק חף מפשע עד אשר מוכרע דינו, דרוש חשד סביר שהחשוד עשה את המיוחס לו", אמר השופט אביחי דורון שציין כי מחומרי החקירה עולות ראיות הקושרות את החשוד באופן חד-משמעי לעבירה. לדברי השופט דורון קיים עד ראייה שראה את החשוד מעיצומו של האירוע ועד תפיסתו. "העובדה שהנפגעת לא זיהתה את החשוד היא עובדה בעלת משקל נמוך", אמר והדגיש כי עוצמת הראיות נגד החשוד היא גבוהה מאוד.

עו"ד של החשוד: הוא מלח הארץ 

סניגורו של סרן א', עו"ד בני נהרי, ציין היום כי הוא מרוצה מכך שבית המשפט קיבל את בקשתם להורות על בדיקה תוך 48 של ממצאי ה-DNA בזירה. עו"ד נהרי סיפר כי מצבו של מרשו לא קל, "מדובר במלח הארץ, קצין והיום הגיעו ללוותו חברים רבים מהיחידה". בסגרת הפגנת התמיכה בחשוד, הגיעה לדיון בהארכת המעצר גם ארוסתו.

הבוקר התייחס דובר צה"ל, אבי בניה לראשונה לפרשה ואמר בשיחה עם גלי צה"ל: "בצבא גדול גם דברים כאלה קורים. המאבטח עבר את מנגנון הבדיקות של השב"כ, התקבל גם אצלנו, אנחנו לא זורקים את זה על אף אחד".

בניהו הוסיף ואמר כי אם הקצין, השייך ליחידת אבטחת האישים של הרמטכ"ל, יורשע - "יכול להיות שנצטרך לשנות משהו בהליך הקבלה".

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

פרשת האונס בנמל ת"א - סיקור מיוחד:

ארוסתו של המאבטח החשוד באונס מדברת לראשונה

מסדר הזיהוי: המתלוננת לא זיהתה את החשוד

האם הקצין החשוד אנס בעבר?

הקצין וארוסתו החליטו לדחות את החתונה

פרקליטת המתלוננת: "הוא הפך לחיית טרף"

מאבטח של הרמטכ"ל נעצר בחשד לאונס