כתב אישום נגד החשוד ברצח אושרנקו - עוד השבוע

דמיאן ונטליה קרליק, החשודים ברצח המחריד של ששת בני משפחת אושרנקו, יישארו במעצר עד סוף השבוע - המועד האחרון להגשת כתב אישום בעניינם. במידת הצורך, תבקש המשטרה מהיועץ המשפטי לקבל אישור חריג להארכה נוספת. עורכי דינם של השניים ממשיכים להלין על תנאי מעצרם

בבית המשפט השלום ברמלה הוארך היום בחמישה ימים מעצרם של נטליה ודמיאן קרליק, החשודים ברצח ששת בני משפחת אושרנקו בראשון לציון. על פי חוק, תהיה המשטרה חייבת להגיש כתב אישום נגד השניים או הצהרת תובע כבר עד יום חמישי - או שתפנה ליועץ המשפטי בבקשה לקבל אישור להאריך את מעצרם מעל לחודש.

במהלך הדיון בבית המשפט, שב והעלה עורך דינה של נטליה תלונות בגין תנאי מעצרה. "עצירות אחרות מתנכלות לה ולא מתייחסות אליה כאל יתר העצירות בגלל המקרה הקשה בו היא מעורבת", טען במהלך הדיון. גם עורך דינו של דמיאן הלין על תנאי מעצרו, וטען כי הדבר משפיע על עדותו לחוקרים.

המשטרה: רוצים לסגור קצוות אחרונים בחקירה

"היינו מוכנים להגשת כתב אישום כבר לפני שבוע", אמר השבוע גורם בכיר בחקירה לחדשות 2 באינטרנט. "אבל רצינו לסגור קצוות אחרונים כדי שכתב האישום יהיה תפור מכל הצדדים", הוסיף. לאורך מעצרו של קרליק, עם הסרת צו איסור הפרסום, טען סניגורו אורי קינן מהסנגוריה הציבורית, כי הודאתו של קרליק במעשים אינה קבילה, מאחר ולדבריו "החוקרים השתמשו בשיטות חקירה של ימי הביניים".

במשטרה טוענים כי בני משפחתו של קרליק, הקימו חמ"ל על מנת להזהיר אותו ואת רעייתו נטליה מפני כל תזוזה שעלולה להביא למעצרם. הוריו של דמיאן, ובת משפחה נוספת חשודים בסיוע לאחר מעשה, שיבוש הליכי משפט וקשירת קשר לביצוע פשע. בת משפחה נוספת הועברה למעון לצעירים ללא בית בתל אביב, שם היא שוהה שהה בתנאי מעצר בית.

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הטבח בראשל"צ - סיקור מיוחד

 

בלעדי: בתו של הרוצח מדברת לראשונה

 

הבת לשוטרים: אבי רוצח סדרתי

 

תיעוד: השניות שאחרי טבח המשפחה

 

הותר לפרסום: פענוח הרצח

 

כך פוענח הטבח במשפחת אושרנקו

 

פרופיל של רוצח: מי אתה דמיאל קרליק?

 

המפתח לפענוח: הבת ששרדה

 

כך נשמע הדיווח הראשון על הטבח