חשד: התחזה למשכיל ברשת ואנס

גבר בן 51 נעצר בחשד כי התחזה באינטרנט לאדם משכיל, אנס אישה איתה יצא ואף איים לרצוח אותה. במשטרה חושדים כי מדובר בנוכל סדרתי עם דפוס פעולה קבוע, ומבקשים מנשים שחושבות כי נפגעו ממנו לבוא ולהגיש תלונה

התחזה באינטרנט, ארכיון (אילוסרטציה)

אם למישהו היו ספקות על הסכנות ברשתות החברתיות באינטרנט, אז הנה מגיעה הוכחה נוספת: גבר חשוד כי הונה, איים ואנס אישה שהכיר באחד מהפורומים ברשת.

תחילת הפרשה, באישה בת 40 מתל אביב שהכירה דרך פורום אינטרנטי גבר שהציג את עצמו כאדם משכיל בעל תואר שני בהיסטוריה מאחת האוניברסיטאות בארצות הברית. השניים יצאו ביחד ולטענת האישה הוא כפה עליה יחסי מין. בתגובה, היא העיפה אותו מהבית.

המשטרה: מדובר בנוכל סדרתי

לאחר שהגבר התנצל, יצאה איתו האישה פעם נוספת וגם אז - על פי החשד - הוא אנס אותה. האישה טוענת כי הגבר איים עליה שירצח אותה אם היא תצא עם גברים אחרים. הפעם היא החליטה להתלונן למשטרה.

מבדיקת המשטרה עולה כי מדובר בנוכל בן 51 המוכר להם ושאף נעצר בעבר בחשדות דומים. לגבר אין כתובת קבועה מוכרת. מתברר כי את "הטריק" הזה עשה הגבר, על פי החשד, לעוד לפחות עשר נשים, כאשר כל פעם הציג את עצמו כבעל מקצוע אחר בפני הנשים שהכיר ברשת. לעיתים הציג את עצמו כרופא ולעיתים כעורך דין, כל זה כדי להתרברב בפני הנשים ולהפיל אותן ברשתו.

אתמול עצרו אותו השוטרים, והמשטרה מבקשת מבית משפט השלום להאריך את מעצרו. בנוסף, המשטרה מבקשת מנשים נוספות שחושבות שנפגעו מאותו אדם להתלונן במשטרה.

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק