חתונה במועדון "טראסק" הסתיימה בטיפול נמרץ: אורחים ששתו "לימונדה" הורעלו ואושפזו

שלושה מאורחי חתונה שהתקיימה אמש באולם האירועים "טראסק" שבנמל ת"א, לא האמינו שאת הערב השמח הזה הם יסיימו ביחידה לטיפול נמרץ בבית החולים. השלושה בסך הכל רצו לשתות לימונדה, אבל ככל הנראה שתו חומר ניקוי רעיל ומרוכז. עכשיו המשטרה בודקת מי הרעיל את השלושה, ובינתיים סגרה באופן מיידי את אולם האירועים

החתונה שנערכה אתמול באולם האירועים "טראסק" שבנמל ת"א הסתיימה בהרעלה: שלושה מאורחי החתונה שתו לימונדה שהוגשה לשולחן, אך כעבור זמן מה החלו לחוש ברע - וסיימו את הלילה בטיפול נמרץ.

תוך זמן קצר מצבם של השלושה הידרדר והם פונו מהאולם - היישר אל חדר המיון בבית החולים איכילוב בתל אביב. שניים מהם אושפזו במחלקה לטיפול נמרץ, והשלישי אושפז במחלקה הכירורגית. השלושה, שמצבם מוגדר בינוני, יצאו מסכנת חיים. על פי ההערכות בבית החולים הם שתו חומר ניקוי רעיל ומרוכז.

בעקבות תלונות האורחים, גם מנהל אולם האירועים בדק את ה"לימונדה" ששתו האורחים - ונכווה בשפתיו, מה שהוכיח סופית - למי שעוד היה ספק במקום - כי הלימונדה הורעלה.

האם מישהו החדיר חומר ניקוי ללימונדה?

בעקבות האירוע החריג הוזעקו לאולם האירועים כוחות משטרה. המשטרה בודקת מספר תרחישים ובין השאר: האם הלימונדה הכילה חומר ניקוי רעיל, האם מישהו החדיר דבר מה למשקאות, האם מדובר בטעות וכן וכיווני חקירה נוספים, במטרה להתחקות אחר הסיבה להרעלה החמורה בה לקו השלושה.

בינתיים סגרה המשטרה את המקום, והחקירה נמשכת בשיתוף פעולה עם משרד הבריאות. המשטרה גבתה עדויות מהבעלים של אולם הארועים וממנהל שרותי הקייטרינג במקום.

ממועדון ה"טראסק" נמסר בתגובה לידיעה: "מלבד המקום עצמו, שום ציוד בתוך אולם האירועים אינו שייך לטראסק, כמו בכל גן אירועים גם כאן כל זוג מביא את חברת הקייטרינג שלו. אנחנו בודקים את נסיבות האירוע, ומעל הכל מאחלים החלמה מהירה למי שנפגע".