המשטרה: אלפרון רשאי לצאת מהארץ

אהובה אלפרון, כך דווח אתמול, "הבריחה" את בנה דרור לחו"ל. אך מסמך שהגיע לחדשות 2 באינטרנט חושף כי למשטרה אין שום בעיה עם זה. "אין לצוות החקירה מניעה לאפשר לו לצאת מהארץ", כתב קצין חקירות בימ"ר ת"א

דרור אלפרון עם אמו אהובה, ארכיון (חדשות 2)

עדיין לא ברור לכמה זמן ולאן נסע בנו של העבריין יעקב אלפרון לאחר שחרורו מהכלא, אך במשטרה מבהירים שאין בעיה, מבחינתם, עם יציאתו של דרור מהארץ. במסמך שנחשף הבוקר לראשונה בחדשות 2 באינטרנט, משחררת המשטרה את אלפרון מהצו שאסר עליו לעזוב את גבולות המדינה.

אלפרון הצעיר נחקר בעבר בחשד למעורבות בניסיון לרצוח את רפי אוחנה. לצורך החקירה פנתה המשטרה לבית המשפט בבקשה להטיל צו עיכוב יציאה מהארץ. אולם למרות שהתיק נגדו בפרשה נסגר, הצו נשאר בטעות על כנו.

סניגורו של אלפרון, עו"ד יניב שגב, פנה למשטרה וביקש לבטל את הצו. השופט מוקי לנדמן, שדן בבקשה, החליט בתחילת החודש לבטל את הצו בעקבות המלצה שהעבירה המשטרה בכתב.

את המסמך לשופט כתב מפקח יוני חג'ג', קצין חקירות ביחידה המרכזית (ימ"ר) תל אביב, שניהל את החקירה נגד אלפרון. במכתב שהעביר לידי השופט לנדמן כתב חג'ג' כי "אין לצוות החקירה מניעה לאפשר לנ"ל לצאת מהארץ". בעקבות הבקשה, כאמור, בוטל הצו.

אמו של דרור: הוא בסך הכל רוצה לחיות את חייו

לפני כחודש סיים דרור אלפרון לרצות את חודשי המאסר אותם ריצה לאחר שהורשע בסחיטה ואיומים של בעל מועדון בתל אביב. לפי הפרסום של עיתון "ישראל היום" אתמול, אמו של דרור, אהובה אלפרון, החליטה להבריח אותו מהארץ כדי להגן עליו מפני מלחמות הירושה בעולם התחתון.

אהובה אלפרון הכחישה אתמול שבנה ברח והסבירה שהוא נסע לחו"ל עם בת זוגו כדי לטייל. בראיון לגלי צה"ל אמרה אהובה: "הבן שלי לא היה צריך לברוח". לדבריה, דרור שילם את חובו, וכל מה שהוא רוצה כעת זה לחיות את חייו.

לדברי אמו, היא לא חוששת מחיסול חשבונות עם בנה בחו"ל. "לדרור אין סכסוכים - לא היו לו ולא יהיו לו", היא אומרת. לדבריה, זו ההזדמנות היחידה שנותרה לבנה הצעיר. "הלוואי ששלושת הילדים שלי לא יגורו פה", אמרה. "יכאב לי, אבל לפחות יהיה להם טוב".

הווידאופדיה: יעקב אלפרון

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק