רכז ביטחון ירה למוות בפורץ

מתנדב משטרה שהבחין במסתננים למושב כפר בן-נון פתח לעברם באש והרג אחד מהם. לטענתו, חש כי חייו בסכנה ולכן ירה על החשודים. בלוד נרצח תושב העיר במכוניתו

שני אירועי ירי בשפלה הסתיימו הלילה במותם של שני גברים: פורץ שהסתנן למושב כפר בן-נון שבאזור רמלה נורה למוות על ידי קצין הביטחון כשניסה לגנוב כלי רכב יחד עם חבריו. במכונית בלוד נמצא ירוי תושב העיר שמת מפצעיו זמן קצר מאוחר יותר בבית החולים.

סמוך לשעה 01:30 התקבלה בכפר בן-נון התרעה על מספר חשודים אשר הסתננו למושב. רכז הביטחון אשר מתנדב במשטרה הגיע למקום והבחין ברכב אשר גורר את אחת המכוניות. לטענתו, הוא סימן לנוסעים לעצור - אך אלה לא נעתרו לבקשתו. במקום זאת, על פי החשד, לחץ הנהג על הדוושה והחל בנסיעה פראית.

סריקות אחר הנמלטים

הרכז, אשר חש כי חייו בסכנה, שלף את נשקו האישי ופתח באש לעבר הרכב הדוהר. כתוצאה מהירי נפגע אחד החשודים ומת. שני הפורצים האחרים הצליחו להימלט מהמקום. כוחות משטרה סורקים את האזור במטרה לאתר אותם. חקירת האירוע הועברה לטיפול מח"ש.

מוקדם יותר הלילה נמצא ירוי במכונית בשכונת פרדס שניר בלוד תושב העיר בן 31. הוא פונה לבית החולים אסף הרופא, שם מת מפצעיו. המשטרה פתחה בחקירת נסיבות האירוע.

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק