"צחקו ולגלגו על הרצח בדרך הביתה"

מי הם הצעירים שתקפו ורצחו את לאונרד קרפ ז"ל בתל אביב, ללא סיבה? גילויים חדשים על ליל הרצח שופכים אור על אישיותם. "לאחר שנמלטו מהמקום צחקו וחיקו את התעוותות פניו של קרפ לאחר ששברו את שיניו", מספר גורם בחקירה

גילויים חדשים ומצמררים בפרשת רצח לאונרד קרפ ז"ל בחוף תל ברוך, שופכים אור חדש על אופיים של החשודים ברצח, שכנגד חלקם יוגשו בהמשך השבוע כתבי אישום.

גורמים המקורבים לחקירה סיפרו לחדשות 2 באינטרנט, שהצעירים לא הסתפקו בהכאתו של קרפ. לאחר שנמלטו מהמקום, כאשר ישבו באוטו, התרברבו באופן שבו בעטו בו ואף חיקו את התעוותות פניו לאחר ששברו את שיניו - כל זה בצחוק ובטון מלגלג.

גורם נוסף המקורב לצעירים, סיפר שכאשר הם נמלטו נזפה בהם אחת הצעירות היהודיות שהיו עמם ואמרה: "איך הייתה יכולים להרביץ לו ככה, הוא יכול להיות סבא שלכם". אותו גורם מספר גם שבמהלך התקיפה התחרו ביניהם הצעירים "מי מכה את קרפ יותר חזק".

"פחדתי שלא יהיה לי עם מי להסתובב"

אחת הצעירות היהודיות המעורבות ברצח, התחילה להסתובב עם הקבוצה הבעייתית בעקבות היכרות עם חברה משותפת. בחקירתה היא סיפרה שבילתה איתם מפני שהייתה בדיכאון, בגלל פרידה מבן זוגה ופחדה ש"לא יהיה לה עם מי להסתובב".

לכן בחרה בקבוצה הזו, שכיבדה אותה והתייחסה אליה יפה. "הם התייחסו אליה כמו מלכה", סיפר מקורב לנערה. "נערה שלא תמיד הצליחה להשתלב פתאום קיבלה יחס חיובי". כיום, שבוע וחצי לאחר הרצח, שתי הנערות היהודיות מסוכסכות ביניהן בעקבות שיתוף הפעולה של שתיהן במשטרה, גם אחת נגד השנייה.

במהלך התקיפה באותו ליל שבת, הנערות נמלטו והתחבאו. אחת מהן סיפרה שראתה את הלינץ' אבל לא הצליחה להשאיר את העיניים פתוחות עקב שכרותה.

מהחקירה עולה שהצעירים, לאחר שנמלטו לרכב, התקשרו לנערות וקראו להן להגיע מיד לרכב, כי לא רצו שידווחו למשטרה. השתיים שעו לבקשותיהם וברחו לרכב, לדבריהן - כי לא היה להן איך להגיע הביתה.

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק

הלינץ' בטיילת - סיקור מיוחד:

הערכה משטרתית: קרפ התמוטט וטבע

הלינץ' בטיילת: החשוד הודה - ושיחזר את הרצח

מאות ליוו את אריק קרפ למנוחת עולמים

סקר חדשות 2: הציבור חושש מאלימות

אחיו של הנרצח בראיון מיוחד

פקח בחוף: הצעירים כבר תקפו כאן

אביה של החשודה בלינץ': "הלוואי והאשמים יבואו על עונשם"

לינץ' אכזרי בחוף הים של תל אביב