הקלפטומן שלא נרתע אפילו מהשוטרים

צעיר מאור עקיבא הוכיח אומץ, תעוזה ובעיקר טיפשות לאחר שכייס מנקה בתחנת משטרה, מיד לאחר תום חקירתו בגין פריצה לדירה. החשוד נעצר,וכעת מחפש אחר שותפים לתא שלא שומרים על ארנקם

כייס את המנקה במשטרה. אילוסטרציה (רויטרס)

מסתבר שיש גנבים שלא נרתעים משום דבר, אפילו לא ממקום מלא בלובשי מדים כחולים. כך לפחות הוכיח תושב אור עקיבא, שעל פי החשד ניצל את ביקורו בתחנת המשטרה בחדרה לטובת כיוס.

לפני כשבוע ניסה החשוד, בשנות ה-20 לחייו, לפרוץ לדירה בחדרה, אך אחד מבני הבית הבחין בו לפני שהצליח לברוח ודקר אותו. בפנים אדומות מבושה וגוף חבול הוא פונה לקבלת טיפול רפואי, אך נראה שכאשר הפצעים הגלידו, חלף גם הזיכרון מהתקרית הבלתי נעימה. הבוקר הוא הגיע לחקירה בתחנת המשטרה בחדרה על מנת לתת עדות, ומיד עם תום החקירה שב לסורו.

לאחר שמסר את עדותו, הבחינו השוטרים כי החשוד ממהר לצאת בזריזות מהתחנה. הם החליטו לעקוב אחריו, ואז גילו את הסיבה להתנהגות החשודה. בחיפוש שערכו נמצא כי בזמן הקצר הספיק העבריין גם לפלח את ארנקה של אחת המנקות במקום.

לובשי המדים לא היססו, עצרו את החשוד וכלאו אותו מאחורי סורג ובריח. הפעם אולי כדאי גם להזהיר מראש את שותפיו לתא, שלא יסירו לרגע את עיניהם מהחפצים האישיים שלהם. 

תחרות סיפור השנה במייל האדום - הצביעו והשפיעו

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?