הגנב הכי חרוץ בארץ: 8 מקרי שוד ביום אחד

מה הספקתם כבר לעשות היום? כנראה שפחות מתושב נתניה, שיצא היום לבצע לא פחות מ-8 מעשי שוד וגניבה בתוך שעות ספורות. החשוד - צעיר בן 25 מנתניה שביצע סדרת גניבות וניסיונות שוד, במהלכה אף תקף את הקורבנות. המשטרה הציבה מארב אחר החשוד ולכדה אותו - עם עשרות מכשירי חשמל, מצלמות ומכשירי סלולר החשודים כגנובים

אלוף הארץ במעשי שוד. אילוסטרציה (חדשות 2)

בזמן שרובנו ישנו, עבדנו או סתם השתזפנו בים, הצליח תושב נתניה לרשום לזכותו הספק מרשים למדי: על פי החשד הוא אחראי לשרשרת של לא פחות מ-8 מעשי שוד בעיר, תוך שעות ספורות בלבד.

החל משעות הבוקר בוצעה בנתניה סדרה של מעשי שוד וניסיונות שוד, בידי חשוד הרכוב על קטנוע. החשוד איים ותקף את הקורבנות במהלך מעשי השוד באמצעות סכין קומנדו ואלה. חלק מהקורבנות נזקקו לטיפול רפואי.

בפעילות יזומה של משטרת תחנת נתניה הוצב מארב בסמוך לביתו של החשוד בן ה-25, המוכר למשטרה מתחום עבירות הרכוש והסמים, וכאשר הצעיר חזר ממעשה השוד השמיני היום - הוא נעצר ונלקח לחקירה.

מפקד יל"פ יחידה ללוחמה בפשיעה, רפ"ק בועז דרעי, תיאר לחדשות 2 באינטרנט איך הצליחו שוטריו לעצור את השודד החרוץ: "ביצענו מעקב אחר החשוד, במהלכו הוא נצפה חוזר עם הקטנוע ממעשה השוד האחרון. תפסנו אותו כשברשותו הסכין וחלק מהרכוש אשר על פי החשד קשור למעשי השוד אותם ביצע".

לאחר מעצרו של החשוד, ביצעו השוטרים חיפוש בדירתו - שם הם מצאו רכוש רב החשוד כגנוב. בין היתר נמצאו במקום מכשירי חשמל רבים, מצלמות ומכשירי סלולר.

עוד באותו הנושא: השודדים השלומיאלים