ילדה בת 6 הבריחה פורץ במכות עם מטאטא

תושב רמת גן שעל פי החשד פרץ מספר דירות בעיר, ודאי לא האמין שזה קורה לו: באחת מהדירות אליהן ניסה לפרוץ, הוא נתקל בילדה קטנה ואמיצה במיוחד, שדרשה ממנו בצעקות להסתלק מהמקום. החשוד הוציא בתגובה סכין, אבל הילדה לא איבדה את העשתונות והיכתה אותו במטאטא - עד שנמלט

הפורץ המושפל. הוכה על ידי בת 6 (חדשות 2. אילוסטרציה)

הפורץ שהגיע לדירה ברמת גן לא האמין שזה קורה לו: ילדה קטנה, רק בת 6, הבריחה אותו מדירת הוריה כשהיא מכה אותו במטאטא. בסופו של דבר, החשוד נעצר על ידי המשטרה. למרבה המזל הילדה לא נפגעה, אבל ניתן לשער שהאגו של החשוד - דווקא כן.

לבית משפט השלום בתל אביב מובא הבוקר תושב רמת גן בן 51, שנעצר בעקבות מספר פריצות שביצע, על פי החשד, לדירות ברחוב עולי הגרדום ברמת גן. על פי עדויות המתלוננים, החשוד הגיע לשתי דירות ברחוב כשברשותו סכין ודרש מבעלי הדירה כסף. לאחר שקיבל את מבוקשו עזב את המקום.

הילדה שלפה מטאטא - והפורץ נמלט

אבל מזלו של הפורץ נגמר ברגע שהגיע לדירה השלישית באותו הרחוב. הפורץ המנומס דפק על דלת בית המשפחה, אך שם ציפתה לו הפתעה לא ממש נעימה: ילדה בת 6, תלמידת כיתה א', פתחה לו את הדלת ועשתה לו בית ספר של ממש.  לאחר שהפורץ דרש ממנה כסף, היא צעקה עליו שיעזוב את המקום ואיימה שתזמין את המשטרה.

בשלב זה הוציא החשוד סכין, אך הילדה לא איבדה את עשתונותיה והיכתה אותו באמצעות מקל מטאטא, מה שגרם לפורץ לנוס על נפשו מהמקום בתוך שניות. 

על פי התיאור שנמסר לשוטרים על ידי קורבנותיו של הפורץ, נמצא החשוד בביתו כשברשותו סכין,  באמצעותה על פי החשד שדד את הדירות. השודד חסר המזל נעצר, כאמור, והיום יובא להארכת מעצר. הילדה, לעומתו, ודאי תזכה לפרס גדול מההורים המאושרים - וגם מהמשטרה הגאה.  

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?