המשטרה ממליצה: להעמיד את רמי לוי לדין

לאחר שאחד מבכירי הרשת חשף את הנוהג בו לכאורה נאסף מידע אסור על עובדים ואת תלונות נשים על הטרדות מיניות, שלא קיבלו מענה, כעת החליטה המשטרה לחקור את איש העסקים. בנוסף, ניתנה לפרקליטות המלצה להעמיד לדין את לוי במספר עבירות

(פלאש 90)

 מייסד אימפריית הקמעונאות בדרך למשפט? במשטרה ממליצים להעמיד לדין את רמי לוי, בעקבות המידע שנחשף בחקירתו. הערב (חמישי) פורסם לראשונה בתכנית חיסכון כי במשטרה סבורים שהחקירה ביססה את החשד שרמי לוי עשה שימוש בניגוד לחוק במידע ממערכות פנימיות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

החקירה החלה לאחר שאלקי אלון, אחד מבכירי הרשת של רמי לוי, פרסם פוסט בפייסבוק בו הוא טוען כי לוי מטייח כביכול תלונות של עובדות בחברה שלטענתן הן הוטרדו מינית. בריאיון ב"אולפן שישי" טען אלון כי רמי לוי אף נהג להשתמש במידע שהשיג ממערכות התקשורת הפנימיות.

על פי החשד, לוי עשה שימוש במידע לצורך מעקב ופעולות נגד אנשים שעימם היה בסכסוך ועובדים אחרים ברשת. במשטרה העבירו את התיק לפרקליטות תוך שהם מציינים שלכאורה, יש עילה להעמיד את לוי לדין.

מרמי לוי נמסר בתגובה: "רק לפני שבועיים שמענו שמפכ"ל המשטרה מתעקש לא למסור המלצות של המשטרה בעניין אחר ומעניין שבעניין זה המשטרה כן הזדרזה לפרסם המלצות. למזלנו במדינת ישראל הפרקליטות היא שמחליטה אם להגיש כתבי אישום לאחר בחינת הראיות. אנחנו סמוכים ובטוחים כי הפרקליטות תמצא שאין כל תשתית ראייתית להעמדה לדין".