חשד: בני 16 דקרו – רק בגלל סיגריה

שני נערים בני 16 מאשדוד נעצרו בחשד שתקפו נערים אחרים משום שלא הסכימו לדרישתם להביא להם סיגריה. על פי החשד אחד התוקפים דקר את הנער שסירב ברגלו. "האירוע היה עשוי להסתיים בפציעה חמורה", ציינו במשטרה

הסכין ששימשה לדקירה

המשטרה עצרה בימים האחרונים שני נערים בני 16 מאשדוד בחשד שתקפו נערים אחרים ואף דקרו אחד מהם - רק בגלל סיגריה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בליל חמישי האחרון התקבל דיווח במשטרה על תגרה בין בני נוער בפארק הסיטי בעיר, שבמהלכה נדקר צעיר כבן 16. למקום הגיעו כוחות המשטרה שהחלו באיסוף עדויות ותחקור המקרה.

כבר בבוקר יום שישי נעצר אחד החשודים במעשה, קטין תושב אשדוד, שהועבר לחקירה במחלק הנוער של המשטרה ומעצרו הוארך ביום שישי בבית המשפט. ביום ראשון האחרון נעצר נער נוסף בחשד למעורבות בקטטה.

מהחקירה עולה כי שני החשודים פגשו ביום חמישי בערב, במקום האירוע, שלושה נערים אחרים ובקשו מהם סיגריה. לאחר שנענו בשלילה, ערך אחד מהחשודים חיפוש במכנסיו של אחד הנערים ומצא שם קופסת סיגריות. בשל כך התעצבן החשוד והחל לתקוף את הקורבן, הוציא סכין וככל הנראה ניסה לדקור את הקורבן בבטנו.

"נדרשת מעורבות של ההורים"

המותקף שניסה להתגונן, הרים את רגלו כלפי מעלה ונדקר בירכו תוך שחטף גם אגרופים לפניו. על פי החשד, ניסה הנער החשוד בתקיפה לדקור נער נוסף ללא הצלחה מאחר וזה נמלט מהמקום. החשודים נמלטו מהמקום ואילו הנער הפצוע פונה לקבלת טיפול רפואי בבית החולים, שם נאלץ הצוות הרפואי לבצע תפרים ברגלו.

"מדובר באירוע שיכל להסתיים אף בפציעה חמורה", ציינו במשטרה. "פעילות מניעה בקרב בני הנוער מבוצעת כל העת על ידי מחלק הנוער במשטרה בשיתוף גורמים נוספים, אך נדרשת גם מעורבות הורית על מנת להשיג תוצאות טובות יותר".