אור: "המפרק דואג רק לעצמו"

יזמית הנדל"ן ענבל אור פרצה בבכי לאחר שהמפרק הזמני דרש שתתפנה מדירתה: "אני מזועזעת, הוא דואג רק לעצמו". גם עורך דינה החדש של אור זעם על הדרישה והצהיר כי "אין תקדים לצעד כזה. מה שעומד בראש מעיינינו זה להציל את החברות ולדאוג לרוכשים"

יזמית הנדל"ן ענבל אור פרצה בבכי היום (חמישי) מחוץ לאולם בית המשפט המחוזי בתל אביב, שם התקיים דיון בדרישת המפרק הזמני, עו"ד איתן ארז, לפנותה מהדירה ברחוב הל"ה בגבעתיים. ארז טוען כי אור פלשה לדירה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

פרקליטה החדש של ענבל אור, עו"ד אילן בומבך, התראיין מחוץ לאולם המשפט ותקף באופן חריף את המפרק הזמני. לדבריו, אין תקדים לפינוי של חייב מביתו בהליך מהיר. במהלך הריאיון עמדה אור מאחורי בומבך וניתן היה לראות שהיא בוכה ובסערת רגשות גדולה.

"ממה שלמדתי בימים האחרונים אני נחשף להרבה דיסאינפורמציה בתקשורת", הוסיף בומבך. "מה שעומד בראש מעיינינו זה להציל את החברות, לדאוג לרוכשים, וכמובן גם לחייבת שהיא אם לארבעה ילדים".

כאשר נשאלה לשלומה פרצה ענבל אור בבכי וקראה: "המפרק לקח לעצמו 20 מיליון שקל ונתן לנושים שני מיליון שקלים. אני קצת מזועזעת, למי הוא בדיוק דואג? הוא דואג רק לכיסו. תעצרו את הזוועה הזו!".