בפנים גלויות: גרושת החשוד כרוצח הסדרתי מדברת

לפני תשעה חודשים התגרש פיודור בייז'נרי מאישתו נאדיה. היא חיה איתו חיי משפחה שלמים, והיום מתקשה להאמין. בראיון מיוחד היא מספרת על מערכת היחסים בין השניים ומתעקשת כי היא בטוחה שהוא לא אשם

שש שנים וחצי היו נאדיה ופיודור בייז'נרי ביחד, עלו יחד לישראל והתחתנו. לפני תשעה חודשים הם נפרדו, אבל שמרו על קשר קרוב וחברי. כעת היא אומרת בפנים גלויות כי היא בטוחה שבן זוגה לשעבר לא עומד מאחורי הפשעים המיוחסים לו. "אני יודעת שהוא לא עשה את זה. הוא אף פעם לא הרביץ לי, הוא היה בסדר", היא מתעקשת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"הבעיה עם פיודור הייתה שהוא הלך לבחורה אחרת, וזה כאב, זה קשה, אבל היה בסדר. אנחנו גם עכשיו חברים ומדברים", היא מסבירה מה עמד מאחורי הפרידה. "אני חושבת שהוא לא עשה את זה".

לפי חודש וחצי עם מעצרו של פיודור זומנה גם נאדיה לחקירה. "אני אמרתי שהוא בחור טוב, מה צריך להגיד שהוא לא טוב? שהוא הרביץ לי? זה לא היה". גם להארכות המעצר שלו היא הקפידה להגיע ולהביע סולידריות. "הוא היה מסכן בבית המשפט. אני שאלתי אם הוא עשה את זה והוא אמר לי שלא שהוא רוצה הביתה".

נאדיה בטוחה בחפותו של פיודור, ולא מעלה על דעתה שבן זוגה לשעבר, זה שעלתה איתו לארץ והקימה איתו משפחה, הוא אנס ורוצח מסוכן. "אני חושבת שלא יכול להיות שהוא עשה את זה. אני בטוחה ב-99% שהוא לא עשה את זה. ישנתי איתו באותה מיטה חמש שנים. הוא אף פעם לא הרביץ לי, הוא לא עשה דברים כאלה".