"סיפק סמים לנערה, אנס - ותיעד"

בית המשפט האריך את מעצרו של דרור חי, בעל פאב המנצ'ילה מבאר שבע, החשוד שאנס נערה בת 17 יחד עם קטין בן 16, וצילם את המעשים. סנגוריו תקפו בחריפות את המתלוננת והאשימו כי היא "שקרנית ומופקרת"

בית המשפט האריך היום (שישי) את מעצרו של דרור חי, בעל פאב ה"מנצ'ילה" מבאר שבע, החשוד שאנס נערה בת 17, יחד עם נער בן 16 - תוך שהם מתעדים את המעשה. השניים נעצרו אתמול בעקבות תלונה שהגישה הנערה, והפאב נסגר למשך 21 יום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מחקירתם של שני החשודים עלה חשד שדרור חי, בעל הפאב בשנות ה-40 לחייו, סיפק אלכוהול וסמים לקטינים במועדון השייך לו ולכן נערך לו שימוע בסיומו הוחלט על סגירת המועדון למשך שלושה שבועות. לאחר מכן, לפי החשד עברו חי ושני הקטינים לדירתו של חי - שם בוצע האונס וצולם.

המשטרה ביקשה להאריך את מעצרם של השניים בעשרה ימים אך בית המשפט השלום בבאר שבע האריך את מעצרו של חי ב-5 ימים ואת זה של הקטין החשוד בשלושה ימים.

חשוד שסיפק לקטינים סמים, הפאב בב"ש (חדשות 2)

עורכי הדין מוטי יוסף חגי רוקח שמייצגים את חי תקפו בחריפות במהלך הדיון את התנהלותה של הנערה המתלוננת והאשימו שהיא מופקרת ושקרנית.

"מרשנו מכחיש מכל וכל את החשדות המיוחסים לו", אמר עו"ד יוסף. "בפני בית המשפט הוצגו סרטונים המוכיחים ללא צל של ספק שהלקוח שלי לא עשה שום דבר. אני לא יכול לפרט מפאת צנעת הפרט, אבל אלה סרטונים שבאמת עשו את ההבדל".

"מועכים בן אדם ללא כל סיבה"

הסנגור מתח ביקורת על המשטרה ואמר: "אני רק יכול להצר על כך שהמשטרה בחרה באופן מהיר להוציא הודעה לעיתונות עם רמיזות כאלה ואחרות לגבי בן אדם שאין לו עבר פלילי, דמות מוכרת כאן שמנהל עסק ידוע. זה פשוט לבוא ולמחוץ את הבן האדם למעוך אותו ללא כל סיבה עם כל הכבוד לטענות של המתלוננת. חזקת החפות היא זאת שקובעת".

לגבי הטון החריף כלפי המתלוננת אמר עו"ד יוסף כי "האמירות שאני אמרתי בפני בית המשפט הן לא מתלהמות, הן אמירות שעומדות במבחן המציאות, משמע הסרטונים שהוצגו לבית המשפט יחד עם הגרסה שמסר הלקוח שלי".

גם מנהלת מסל"ן ליזה ניקולאוצ'יק תקפה בחריפות את הדברים. "התשובה לשאלה 'למה היא לא התלוננה?' נמצאת במילים הארסיות שמשחרר עורך דין בכיר כלפי ילדה בת 17", אמרה, "היא לא מופקרת - מי שמנסה להפקיר אותה כעת, למשפטי שדה אכזריים, הוא אתה".