הפרופסור החשוד בפדופיליה: "זה סיוט, אני חושש לשמי הטוב"

המרצה הוותיק ממוסד אקדמי בצפון מתקשה להאמין שהוא חשוד בהחזקת חומר פדופילי - ומגיב לראשונה לחשדות: "בטוח שבמשטרה יבינו שמדובר בטעות ושאין לי קשר לזה". במשטרה, לעומת זאת, טוענים שקיימים ממצאים הקושרים אותו למעשים - ואף חושדים שגם בנו עבר עבירות דומות

הפרופסור החשוד בפדופיליה מדבר: לאחר ששלשום נחשפו לראשונה החשדות בפדופיליה נגד פרופסור ממוסד אקדמי בצפון, מגיב היום המרצה הוותיק לפרשה בשיחה עם חדשות 2.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

"זה סיוט, אתה לא מאמין שזה קורה לך. לא הבנתי בהתחלה מה קורה ואחרי שהסבירו לי במה מדובר, אז לא הבנתי איך או למה הגיעו אליי", אמר הפרופסור.

המרצה הוותיק מהמוסד האקדמי בצפון מתקשה להאמין שנקלע למצב הזה. את אולמות האקדמיה החליפו ביומיים האחרונים חדרי החקירות. הפרופסור, בעל שם עולמי בתחומו, נעצר שלשום במסגרת מבצע רחב היקף נגד תופעת הפדופיליה ברשת.

"אני מניח שכל בן אדם שהוא בעצם חף מפשע ולא יודע מה ולמה זה קורה לו היה מרגיש אותו הדבר. אני חושש לגבי השם הטוב שלי", אומר הפרופסור החשוד.

יותר מ-15 שנה הוא משמש מרצה בכיר. החשדות נגדו חמורים - גלישה באתרי פדופיליה מחתרתיים והחזקת חומר פדופילי. לטענתו, המעצר הוא טעות גדולה של המשטרה: "אני בטוח שגם הבינו שמדובר בטעות ושאין לי קשר לזה".

הבכיר באקדמיה מדגיש כי אין לו קשר לפדופיליה ולהפצת חומרים פדופיליים: "קל מאוד ללחוץ על ההדק ולאבד את השם הטוב ואת הכבוד שלך. להחזיר את זה אחר כך מאוד קשה".

גם בנו של הפרופסור חשוד בעבירות דומות

במשטרה טוענים כי הפרופסור שוחרר לאחר שמיצה את ימי הארכת המעצר, אבל הוא עדיין חשוד. גם בנו הקטין נחקר וחשוד בעבירות דומות ואף קיימים ממצאים המבססים את החשדות.

"העובדה שמרשי שוחרר בתחנה ללא תנאים מגבילים לאחר יומיים מעצר בלבד וזאת לאחר חקירה סמויה בינלאומית שנמשכה על פני שבועות, שלא לומר חודשים, רק מלמדת שבחומר החקירה לא היו ראיות ממשיות שקושרות את מרשי לחשדות", מסר עו"ד דורי שוורץ, פרקליטו של הפרופסור החשוד. החקירה בעניינו נמשכת.