החשוד ברצח הכפול בלוד: "מבקש סליחה מבתי"

יונתן שטיינגרדט, שהתפרץ אתמול לדירת גרושתו בלוד ודקר למוות אותה ואת בן זוגה הובא לבית המשפט. לפני הדיון הוא הביע חרטה ואמר: "אני מאד מאד מצטער על מה שעשיתי". בתם החיילת הגיעה לזירה דקות אחרי הרצח

החשוד בדקירתם למוות של גרושתו ובן זוגה בלוד אתמול (שני), אמר היום בפתח הדיון בעניינו בבית המשפט כי "אני מצטער על מה שעשיתי".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

עוד אמר החשוד, יונתן שטיינגרדט, כבן 50, כי "אני מבקש סליחה מבתי, אני מצטער מאד מאד על מה שעשיתי". אתמול פורסם כי מחקירת המשטרה עלה שלחשוד יש עבר של מסכת התעללות קשה ואלימות כלפי בת זוגו לשעבר.

מחקירת הרקע לרצח הכפול מתברר כי באחד המקרים הגישה הגרושה נגד בעלה לשעבר תלונה למשטרה בגין עבירות אלימות. הוא נשפט, הורשע ונשלח לשלושה חודשי מאסר. בית המשפט אף הוציא נגדו צו הרחקה, אותו הפר עם הגעתו לדירתה של גרושתו בלוד.

זירת הרצח בלוד (ראאד איברהים, חדשות 2)

האירוע התרחש אתמול, סמוך לשעה 16:42, אז התקבל במוקד מד"א דיווח על שלושה פצועים מדקירות בתוך הדירה בקומה השביעית. מהחקירה עלה כי החשוד ברצח עקב אחר טכנאי שהגיע לבית. בשעה שהטכנאי המתין בדלת, החשוד פרץ לדירה וקטטה התפתחה בינו לבין גרושתו ובן זוגה.

עוד עולה מהחקירה כי תחילה תקף החשוד את בת זוגו לשעבר באמצעות כלי חד. היא מתה כעבור זמן קצר מפצעיה. לאחר מכן החל מאבק בין התוקף לבן זוגה של האישה, במהלכו הוא נדקר בצווארו. בן הזוג ניסה לברוח, נמלט לכיוון המעלית, התמוטט ומותו נקבע על ידי צוותי מד"א זמן קצר אחר כך.

השוטרים השתלטו על החשוד (ראאד איברהים, חדשות 2)

מפקד המרחב: מאז 2001 לא התקבלה תלונה נוספת

כוחות גדולים של משטרת לוד שהגיעו לזירה, נתקלו בחשוד בתוך הדירה והחלו להיאבק בו על מנת לנטרלו. בעת המאבק נפצע אחד השוטרים באורח קל. השוטרים השתלטו על התוקף, שנפצע באורח קשה מאוד לאחר שככל הנראה ניסה להתאבד מיד לאחר הרצח. הוא נלקח על ידי חובשים של מד"א כשהוא אזוק ברגליו לבית החולים אסף הרופא.

תת ניצב יהודה בן-עטר, מפקד מרחב שפלה במחוז מרכז, סיפר לחדשות 2 כי "בשנת 2001 התקבלה במשטרה תלונה על אלימות במשפחה כנגד החשוד ברצח. הוא נשפט, הורשע וריצה עונש מאסר". לדבריו של תנ"צ עטר, מאז לא התקבלה תלונה נוספת על האיש. "הזוג לא מוכר כזוג שיש בו אלימות במשפחה", ציין בן עטר. "ההגעה של השוטרים הייתה מהירה מאוד. הם ניהלו מאבק עם החשוד כדי להוריד מידיו את החפץ החד".