‫רצח כפול בלוד: זוג נדקר למוות

גבר חשוד שרצח בדקירות את גרושתו ובן זוגה בדירה בעיר וניסה להתאבד. מד"א קבע את מותם של השניים - גבר ואישה כבני 30. החשוד (50) ריצה בעבר עונש מאסר בגין עבירות אלימות. המשטרה חוקרת

חשד לרצח בתוך המשפחה בלוד: גבר ואישה בשנות ה-30 לחייהם נדקרו למוות במהלך קטטה שפרצה בדירה ברחוב האדמונית שבעיר. מחקירה ראשונית עולה כי הדוקר, כבן 50, רצח את רעייתו לשעבר ובן זוגה ולאחר מכן ניסה לשים קץ לחייו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

האירוע התרחש סמוך לשעה 16:42, אז התקבל במוקד מד"א דיווח על שלושה פצועים מדקירות בתוך הדירה בקומה השביעית. מחקירה ראשונית עולה כי החשוד ברצח עקב אחר טכנאי שהגיע לבית. בשעה שהטכנאי המתין בדלת, החשוד פרץ לדירה וקטטה התפתחה בינו לבין גרושתו ובן זוגה.

עוד עולה מהחקירה כי תחילה תקף החשוד את בת זוגו לשעבר באמצעות כלי חד. היא מתה כעבור זמן קצר מפצעיה. לאחר מכן החל מאבק בין התוקף לבן זוגה של האישה, במהלכו הוא נדקר בצווארו. בן הזוג ניסה לברוח, נמלט לכיוון המעלית, התמוטט ומותו נקבע על ידי צוותי מד"א זמן קצר אחר כך.

כוחות גדולים של משטרת לוד שהגיעו לזירה, נתקלו בחשוד בתוך הדירה והחלו להיאבק בו על מנת לנטרלו. בעת המאבק נפצע אחד השוטרים באורח קל. השוטרים השתלטו על התוקף, שנפצע באורח קשה מאוד לאחר שככל הנראה ניסה להתאבד מיד לאחר הרצח. הוא נלקח על ידי חובשים של מד"א כשהוא אזוק ברגליו לבית החולים אסף הרופא, שם נלחמים הרופאים על חייו.

החשוד ברצח מפונה מהזירה (חדשות 2)

החשוד ברצח נשפט, הורשע ונאסר

תת ניצב יהודה בן-עטר, מפקד מרחב שפלה במחוז מרכז, סיפר לחדשות 2 כי "בשנת 2001 התקבלה במשטרה תלונה על אלימות במשפחה כנגד החשוד ברצח. הוא נשפט, הורשע וריצה עונש מאסר". לדבריו של תנ"צ עטר, מאז לא התקבלה תלונה נוספת על האיש. "הזוג לא מוכר כזוג שיש בו אלימות במשפחה", ציין בן עטר. "ההגעה של השוטרים הייתה מהירה מאוד. הם ניהלו מאבק עם החשוד כדי להוריד מידיו את החפץ החד".

פרמדיק מד"א יוסף איסמעאל, שהגיע לזירת האירוע, תיאר את המראות הקשים בדירה. "בתוך הדירה הייתה מוטלת על הרצפה אישה בשנות ה-30 מחוסרת הכרה ללא נשימה וללא דופק עם סימני אלימות על גופה. היא הייתה ללא סימני חיים ונאצלנו לקבוע את מותה במקום".

"גבר שהיה בסמוך סבל מפצעי דקירה בגופו והיה בהכרה מלאה", הוסיף הפרמדיק. "הענקנו לו טיפול רפואי ופינינו אותו לבית החולים שמצבו מוגדר קשה. סמוך לדירה שכב צעיר בשנות ה-30 מחוסר הכרה עם פצעי דקירה בגופו, הענקו לו טיפול רפואי וביצענו בו פעילות החייאה שבסופן נאצלנו לקבוע את מותו".

השוטרים השתלטו על החשוד (ראאד איברהים, חדשות 2)

חיסול במרכז רמלה

דקות ספורות לפני כן התקבל במוקד המשטרה דיווח על צעיר בן 24 שנפגע מירי מרכב חולף ברחוב ביאליק במרכז רמלה. הרכב ממנו נפתחה האש נמלט מהמקום.

בעקבות הירי נפצע הצעיר באורח אנוש ומת כעבור זמן קצר מפצעיו. אזרחים שהבחינו בצעיר פצוע בבטנו פינו אותו באופן עצמאי לבית החולים אסף הרופא, שם נקבע מותו.

המשטרה חסמה את כל הצירים המובילים לזירה ופתחה בסריקות אחר החשודים בירי. גורם במשטרה אמר כי ככל הנראה מדובר בחיסול על רקע סכסוך בין עבריינים.