תל אביב: נמלט על אופניים בלי דוושות - ונעצר

בעלי חנויות ברחוב אבן גבירול בת"א התלוננו לאחרונה במשטרה על כך שנגנבו מהם זוגות רבים של אופניים חשמליים. המשטרה החליטה להציב מארבים ולכדה חשוד בפריצה לחנויות בשעת מעשה, לאחר שלא הצליח לברוח מהשוטרים

אחת החנויות שנפרצו (חדשות 2)

תושב תל אביב בן 39 נעצר לאחרונה, לאחר שעל פי החשד נהג לפרוץ לחנויות ברחוב אבן גבירול בעיר ולגנוב מהן אופניים חשמליים. מחקירת המשטרה עולה כי האיש נהג לרכוב עם זוגות האופניים לדרום העיר, שם מכר אותם במאות שקלים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בתקופה האחרונה נפרצו בזו אחר זו שש חנויות אופניים ברחוב אבן גבירול. בעלי החנויות התלוננו במשטרה כי הפורץ שבר את חלונות הראווה באמצעות אבן ולאחר מכן גנב זוגות של אופניים חשמליים.

בעקבות התלונות הרבות החליט מפקד תחנת לב תל אביב ניצב משנה יאיר חצרוני להציב מארבים ברחוב על מנת ללכוד את הפורץ האלמוני. בלשים ושוטרים המתינו במשך מספר ימים לאורך הרחוב ובשבוע שעבר החשוד נעצר "על חם".

השוטרים המתינו מחוץ לחנות (חדשות 2)

החשוד בגניבה נמלט ממעצר בית

בחקירתו עלה כי הוא ניפץ את חלון הראווה של אחת מחנויות האופניים באמצעות אבן גדולה, לאחר מכן נכנס פנימה, לקח אופניים חשמליים, ניסה לרכב ולהימלט אך לאופניים לא היו דוושות.

אז, נכנס החשוד בשנית לחנות, לקח זוג נוסף אך גם לזוג הזה לא היו דוושות וכך גם לזוג השלישי. כשיצא מהחנות המתינו לו השוטרים ועצרו אותו.

בזמן מעצרו התברר כי היה אמור לשהות במעצר בית בהוראת בית המשפט, לאחר שכבר לפני כשבועיים נעצר ונחשד בגניבת אופניים. החשוד סיפר לשוטרים כי נהג להגיע עם האופניים הגנובים לדרום תל אביב, ושם מכר אותן בסכומים שנעו בין 800 ל-1,250 שקלים.