פליט ריאליטי נעצר בגלל מקרה אונס

המשטרה חוקרת חשד שלפיו שני צעירים שיתפו פעולה באונס של צעירה כבת 18. אחד מהם שעל פי החשד היה מעורב במקרה, הוא פליט תכנית ריאליטי וזמר ים תיכוני. הצעירה שהגישה את התלונה נגדם סיפרה ששכבה בהסכמה עם פליט הריאליטי בדירתו, וכי לאחר מכן הגיע לדירה שותפו שביצע בה מעשי סדום ואונס בנוכחות חברו

אילוסטרציה (SHUTTERSTOCK)

שני צעירים מהמרכז, בני 27 ו-23, נעצרו בעקבות תלונה שהגישה נגדם אתמול (שבת) צעירה כבת 18, שלטענתה נאנסה על ידי אחד מהם, כשחברו נמצא בחדר וצופה במעשים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על פי עדותה, היא הגיעה ביום שלישי לדירתו של אחד הצעירים המתגורר באור יהודה, לאחר שהכירה אותו דרך הפייסבוק. מדובר בצעיר בן ה-27, זמר ים תיכוני ופליט תכנית ריאליטי שנפגש עם המתלוננת מספר פעמים ושכב עמה בהסכמה.

על פי החשד, הוא סיפר לה כי גם שותפו לדירה מעוניין לקיים איתה יחסי מין. הצעירה היססה וסירבה לבסוף להצעה, אלא שבשלב הזה הפך השותף בן ה-23 לאגרסיבי וביצע בה לכאורה מעשה סדום ואונס, בנוכחות חברו ששכב עמה קודם לכן.

שני החשודים יובאו הבוקר לדיון בהארכת מעצרם בבית משפט השלום בתל אביב. חקירת המקרה מתנהלת בתחנת מסובים של המשטרה, שאליה הגיעה אתמול הצעירה להגיש את התלונה נגד השניים.